Ktoś zarezerwował najdroższą paczkę do World War 3 za prawie 20 milionów złotych

Wincenty Wawrzyniak
2021/10/17 13:00
0
0

Paczka Prezydencka wyceniona na 5 milionów dolarów została zarezerwowana (cena rezerwacji to tysiąc dolarów) w kilka dni po rozpoczęciu sprzedaży.

Przedstawiciele polskiego studia The Farm 51 uruchomili niedawno sprzedaż specjalnych paczek z dodatkową zawartością do gry World War 3, które zapewniają nabywcom dostęp do zamkniętych beta-testów. Okazuje się, że ktoś zarezerwował już Paczkę Prezydencką, wycenioną na 5 milionów dolarów, czyli około 20 milionów złotych. Przynajmniej na razie mowa o rezerwacji, ponieważ – jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej – po złożeniu rezerwacji przedstawiciel MY.GAMES skontaktuje się z zainteresowanym, aby umówić się na weryfikację, podpisanie kontraktu i skoordynowanie zapłaty reszty kwoty.Ktoś zarezerwował najdroższą paczkę do World War 3 za prawie 20 milionów złotychOprócz takich bonusów, jak oczywiście dostęp do beta-testów, nabywca Paczki Prezydenckiej otrzyma dożywotnią przepustkę bitewną, prawdziwą replikę hełmu Ronina, a także możliwość wskazania dowolnego miasta, które zostanie zamienione w pole bitwy w grze World War 3. To jednak nie wszystko – w skład pakietu wchodzi jeszcze możliwość zagrania głównej roli w filmie World War 3 z udziałem światowej klasy talentów oraz szereg pomniejszych bonusów, jak chociażby waluta w grze, skórki czy unikalne schematy. Ponadto deweloperzy stworzą specjalnego operatora zgodnego z gustem właściciela paczki.

Na koniec warto jeszcze przypomnieć, że zamknięte beta-testy gry World War 3 wystartują 25 listopada bieżącego roku. Koniec planowany jest na marzec przyszłego roku. Udział w testach mogą wziąć wszyscy gracze, którzy zakupili produkcję na platformie Steam w ramach wczesnego dostępu oraz wszyscy, którzy zdecydowali się na zakup jednej z czterech wciąż dostępnych paczek – szczegóły pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!