World War 3 powraca. The Farm 51 zapowiedziało testy poprawionej strzelanki

LM
2021/09/23 12:11
0
0

MY.GAMES i The Farm 51 zaprezentują graczom najważniejsze poprawki w World War 3. Strzelanina na dobrej drodze do powrotu na rynek.

Wygląda na to, że polskie The Farm 51 do spółki z firmą MY.GAMES są gotowe na pierwszy pokaz możliwości poprawionego World War 3. Na Steam opublikowano specjalne zaproszenie na Veteran Alpha Test, które skierowane jest wyłącznie do graczy, którzy nabyli strzelankę, gdy ta była dostępna w sprzedaży w Steam Early Access. Posiadacze gry wkroczą do strefy wojny dokładnie 30 września o 14:00 czasu polskiego, by zakończyć zabawę o tej samej godzinie w poniedziałek 4 października.

World War 3 powraca. The Farm 51 zapowiedziało testy poprawionej strzelanki

Podczas ekskluzywnych testów fani World War 3 przetestują poprawiony system strzelania, obejrzą usprawnione animacje oraz zapoznają się z personalizacją uczestników konfliktu. Niestety na pełnię możliwości ostatniej ze wspomnianych mechanik będziemy musieli jeszcze poczekać, ale twórcy obiecują całą gamę realistycznych uniformów i elementów uzbrojenia.

Jednocześnie każdy, kto nie zdecydował się na zakup gry, a chciałby zapoznać się ze zmianami, powinien wpaść na oficjalny stream z deweloperami, który odbędzie się w czwartek 30 września o 19:00 na kanale marki na YouTube. Kolejne serie testów FPS-a mają być przeznaczone dla dużo większych grup graczy, a gdy zostaną zapowiedziane, to z pewnością się o tym dowiecie.

GramTV przedstawia:

World War 3 zadebiutowało w 2018 roku na Steam, ale przez problemy techniczne szybko straciło graczy, a ostatecznie zostało wycofane ze sprzedaży. Nieco później trafiło pod skrzydła MY.GAMES, które wsparło dalszy rozwój. Oficjalna data premiery finalnej wersji wciąż pozostaje tajemnicą.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!