World of Warcraft dostał zupełnie nowy tryb. Battle royale z motywami pirackimi już dostępny

Patrycja Pietrowska
2024/03/20 10:45
0
0

Kultowe MMORPG otrzyma zupełnie nowy tryb rozgrywki.

World of Warcraft otrzymało już najnowszą aktualizację opatrzoną numerem 10.2.6. Poza zmianami w balansie, do gry trafił również zupełnie nowy tryb rozgrywki. Zainteresowani przez kilka kolejnych tygodni będą mogli bowiem cieszyć się modułem Plunderstorm.

World of Warcraft dostał zupełnie nowy tryb. Battle royale z motywami pirackimi już dostępny

Plunderstorm to nowy tryb battle royale w World of Warcraft

Jak informuje na oficjalnym blogu Blizzard Entertainment, w World of Warcraft pojawi się zupełnie nowy tryb rozgrywki. Mowa mianowicie o battle royale, które pod nazwą Plunderstorm miłośnicy gry będą mogli sprawdzać przez sześć kolejnych tygodni. Aktualizacja jest już dostępna, a z trybu skorzystają osoby, które posiadają aktywny abonament WoW lub WoW Classic.
Plunderstorm w całości opiera się na motywach pirackich, a każdy mecz trwa od 10 do 15 minut, oferując zabawę 60 graczom – zwycięża ostatni na arenie. Obszar mapy będzie się systematycznie kurczył, a zainteresowani będą musieli pokonywać NPC, otwierać skrzynie i szukać ulepszeń, aby przetrwać bitwę. Biorący udział w trybie Plunderstorm gracze będą mogli później wymienić punkty na przedmioty kosmetyczne.
Na koniec warto przypomnieć, że World of Warcraft ma doczekać się w tym roku DLC pod tytułem Cataclysm. Niestety nie znamy jeszcze daty premiery tego wydarzenia, zatem w oczekiwaniu na kolejne komunikaty zainteresowani mogą umilić sobie czas w trybie Plunderstorm.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!