Nowa gra mobilna w świecie Warcrafta już oficjalnie. Blizzard zaprasza na pokaz

Wincenty Wawrzyniak
2022/04/28 21:20
4
0

Przedstawiciele studia Blizzard Entertainment zaprosili społeczność na specjalną prezentację, podczas której ujawniona zostanie nowa gra mobilna w uniwersum Warcrafta.

Jeszcze na początku bieżącego roku donosiliśmy o planach studia Blizzard Entertainment związanych z nową produkcją przeznaczoną na urządzenia mobilne opartą na modelu darmowym z mikropłatnościami, szerzej znanym free-to-play. Wygląda na to, że korporacja nie zamierza zwalniać – krótko po ujawnieniu kolejnego rozszerzenia do gry World of Warcraft oraz dodatku Wrath of the Lich King do wersji Classic, dziś społeczność gamingowa oraz miłośnicy kultowego MMORPG-a otrzymali zaproszenie na oficjalny pokaz, podczas którego ujawniona zostanie nowa gra mobilna osadzona w uniwersum Warcrafta.

Wczytywanie ramki mediów.

Przygotowano już specjalną stroną internetową, gdzie zainteresowani będą mogli się udać w najbliższy wtorek – 3 maja – o godzinie 19:00 czasu polskiego. Na ten moment deweloperzy nie potwierdzili żadnych konkretnych szczegółów na temat swojego projektu; pozostaje jedynie cierpliwie czekać.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
Kresegoth
Gramowicz
29/04/2022 09:04
Gregario napisał:

Skoro na PC nie idzie... ;P

Do you guys not have phones? ;]

Gregario
Gramowicz
29/04/2022 06:33

Skoro na PC nie idzie... ;P

MisticGohan_MODED
Gramowicz
29/04/2022 02:12

Warcraft Immortal ? :P
Trwa Wczytywanie