Wonder Woman z masą szczegółów. Miłośnicy DC mogą otrzymać naprawdę udaną grę

Mikołaj Ciesielski
2023/11/27 10:00
0
1

Jeden z branżowych insiderów podzielił się kilkoma szczegółami na temat nadchodzącej produkcji studia Monolith Productions.

Nieco ponad tydzień temu Warner Bros. zapewniło, że Wonder Woman od Monolith Productions nie będzie grą usługą. Oświadczenie firmy zostało opublikowane w odpowiedzi na różnego rodzaju spekulacje, których źródłem była udostępniona jakiś czas temu oferta pracy. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne informacje na temat wspomnianej produkcji. Jeden z branżowych insiderów podzielił się bowiem kilkoma interesującymi szczegółami na temat nowego dzieła twórców Śródziemie: Cień Wojny.

Wonder Woman z masą szczegółów. Miłośnicy DC mogą otrzymać naprawdę udaną grę

Insider dzieli się szczegółami na temat Wonder Woman od Monolith Productions

Nowymi informacjami na temat Wonder Woman od Monolith Productions podzielił się Nick Baker – branżowy insider i założyciel XboxEra. W ostatnim odcinku swojego podcastu (dzięki Twisted Voxel) informator ujawnił, że otrzymał kilka szczegółów na temat rozgrywki oraz oprawy wizualnej wspomnianej produkcji. Dziennikarz miał się m.in. dowiedzieć, że w nowej grze twórców Śródziemie: Cień Wojny nie zabraknie skakania i szybkich doskoków, dzięki czemu całość ma być „naprawdę fajna” i przypominać „dobrą wersję” Crackdown.

Baker informuje również, że w Wonder Woman od Monolith Productions gracze będą mierzyć się zarówno z szeregowymi oponentami, jak i mini-bossami. W grze nie zabraknie oczywiście również starć z pełnoprawnymi bossami. We wspomnianej produkcji pojawić mają się także skrzynie z różnymi elementami pancerza (m.in. butami), które – na wzór ostatnich odsłon serii God of War – będą posiadać indywidualne statystyki.

GramTV przedstawia:

Lasso prawdy, czyli charakterystyczna broń Wonder Woman, ma rzekomo działać bardzo dobrze i mechanicznie przypominać nieco sieci Spider-Mana. Gracze będą mogli zarówno owijać, jak i uderzać nim wrogów tworząc kombinacje. W nadchodzącej produkcji Monolith Productions ma pojawić się również niewidzialny odrzutowiec bohaterki, który będzie wykorzystywany do szybkiej podróży.

Baker dodaje także, że obecnie Wonder Woman działa na konsolach w 30 klatkach na sekundę. Według źródeł insidera Monolith Productions zamierza również przygotować tryb wydajności, który umożliwi rozgrywkę w 60 FPS-ach. Pod względem oprawy wizualnej gra ma natomiast prezentować poziom podobny do Gotham Knights, ale ostatecznie ma wyglądać lepiej od ostatniego dzieła WB Games Montreal.

Na koniec przypomnijmy, że wciąż nie otrzymaliśmy zbyt wielu oficjalnych informacji na temat Wonder Woman od Monolith Productions. Do tej pory ujawniono bowiem jedynie, że wspomniany tytuł będzie grą akcji z otwartym światem, który wykorzysta znany z Śródziemie: Cień Mordoru i Śródziemie: Cień Wojny system Nemesis. Jeśli natomiast chodzi o fabułę, to gracze mają otrzymać „oryginalną historię osadzoną w uniwersum DC”.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!