Wonder Woman 1984, Rambo, Batman v Superman. Co obejrzeć w tym tygodniu?

Radosław Krajewski
2021/03/28 18:00
0
0

Najciekawsze filmy i seriale w tym tygodniu. Zobacz co oglądać na platformach streamingowych i w kinie.

Wonder Woman 1984, Rambo, Batman v Superman. Co obejrzeć w tym tygodniu?Platformy streamingowe wciąż nie przedstawiły pełnej rozpiski premier na kwiecień, przez co nie wiemy dokładnie jakie produkcje trafią do polskiej oferty Netflixa i HBO GO w pierwszych czterech dniach przyszłego miesiąca. Nie oznacza to jednak, że nie będzie co oglądać i nawet wśród zapowiedzianych wcześniej premier będzie z czego wybierać. Najważniejszą z nich jest polska premiera Wonder Woman 1984, które ominęła kina i trafiła w naszym kraju od razu do serwisu. Ponadto warto zainteresować się Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, czyli filmem poprzedzającym Ligę Sprawiedliwości od Zacka Snydera oraz serią Rambo, której trzy pierwsze części trafią do Netflixa. Zobaczcie, co warto obejrzeć w tym tygodniu.

Co obejrzeć w tym tygodniu – filmy

Wonder Woman 1984 - 1 kwietnia (HBO GO)

Druga część przygód słynnej amazońskiej wojowniczki, w której wraz z bohaterką przeniesiemy się do lat 80. ubiegłego wieku. Tym razem Wonder Woman stawia czoło dwojgu zupełnie nowym przeciwnikom: Maxowi Lordowi i The Cheetah. Film trafił do kin i na HBO Max jeszcze pod koniec zeszłego roku. Przez zamknięte kina musieliśmy dłużej niż reszta świata poczekać na premierę. Na całe szczęście polski dystrybutor zdecydował się na premierę w serwisie streamingowym. Warto więc sprawdzić, czy negatywne opinie zagranicznych widzów mają pokrycie w rzeczywistości.

Kowboj na betonowej prerii - 2 kwietnia (Netflix)

Jeden z największych hitów ubiegłorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Netflix kupił prawa do dystrybucji produkcji, dzięki czemu już wkrótce zobaczymy Idrisa Elbę w roli kowboja. Bohaterem filmu jest 15-letni Cole, który po tym jak zostaje wydalony ze szkoły w Detroit, przenosi się do swojego ojca Harpera. Mężczyzna zajmuje się rehabilitacją koni dla lokalnej społeczności jeździeckiej. Zbuntowany nastolatek stopniowo zaczyna nawiązywać więź ze swoim rodzicem. Musi jednak wybrać między nim a przyjaźnią ze swoim kuzynem Smushem. Wkrótce chłopak zaczyna przewartościowywać swoje priorytety.

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości - 1 kwietnia (Netflix)

GramTV przedstawia:

Na długo przed nadejściem Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera, w kinach pojawiła się poprzedni film reżysera, w którym przedstawił słynny komiksowy konflikt między dwoma najpopularniejszymi superbohaterami z kart komiksów DC. Jeżeli więc chcecie w pełni zrozumieć najnowsze dzieło reżysera, warto sięgnąć po Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, aby zobaczyć, jak rozpoczęły się wszystkie dramatyczne wydarzenia, które zostały przedstawione w Lidze Sprawiedliwości.

Rambo (Trylogia) - 1 kwietnia (Netflix)

Netflix przywita kwiecień aż trzema częściami serii Rambo. Trzy pierwsze odsłony serii to absolutne klasyki, które warto znać. Teraz będzie ku temu świetna okazja, aby nie tylko przypomnieć sobie kultowe filmy, ale również poznać tę serię od samego początku. Dla Sylvestra Stallone’a Rambo to jedna z najważniejszych ról w jego karierze, do której powrócił przed dwoma laty w Rambo: Ostatnia krew.

21 Jump Street (seria) - 4 kwietnia (HBO GO)

Z kolei na HBO GO zobaczymy dwie części słynnej komedii 21 Jump Street z Channingem Tatumem i Jonah Hillem w głównych rolach. Obie produkcje są rimejkiem serialu z 1987 roku. Opowiadają o dwójce nierozgarniętych policjantów, którzy powracają do szkoły, aby wcielić się w uczniów i rozpracować narkotykowy gang, który zapatruje w używki całą szkołę. Tona świetnego humoru gwarantowana. Jeden z najlepszych przedstawicieli komedii z gatunku buddy movie.

Pozostałe warte uwagi premiery:

 • Ścigany - 1 kwietnia (Netflix)
 • Ze śmiercią jej do twarzy - 1 kwietnia (Netflix)
 • Steve Jobs - 1 kwietnia (Netflix)
 • 47 roninów - 1 kwietnia (Netflix)
 • Apollo 11 - 1 kwietnia (Netflix)
 • Inni - 1 kwietnia (Netflix)
 • Batman - 1 kwietnia (Netflix)
 • Wywiad z wampirem - 1 kwietnia (Netflix)
 • Terminator Genisys - 2 kwietnia (HBO GO)
 • Dora i Miasto Złota - 2 kwietnia (Netflix)
 • Dom - 3 kwietnia (HBO GO)
 • Kingsman: Tajne Służby - 3 kwietnia (HBO GO)
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!