Wo Long: Fallen Dynasty z nowymi szczegółami. Poznaliśmy przybliżony czas gry

Mikołaj Ciesielski
2022/08/30 07:30

Sprawdźcie, ile godzin zajmie ukończenie nadchodzącej produkcji studia Team Ninja.

Wo Long: Fallen Dynasty z nowymi szczegółami. Poznaliśmy przybliżony czas gry

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze fragmenty rozgrywki z Wo Long: Fallen Dynasty, czyli nowej produkcji studia Team Ninja. Twórcy Nioh podzielili się także kilkoma szczegółami na temat swojego nadchodzącego dzieła i opowiedzieli o różnicach względem wspomnianej serii. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji na temat wspomnianego tytułu. W jednym z wywiadów ujawniono bowiem przybliżony czas gry.

Wo Long: Fallen Dynasty zaoferuje kilkadziesiąt godzin rozrywki

Masaaki Yamagiwa – producent gry – zdradził w rozmowie z hiszpańskim serwisem Vandal, że ukończenie Wo Long: Fallen Dynasty powinno zająć około 40 godzin. Oczywiście gracze mogą liczyć również na szereg opcjonalnych wyzwań i zadań, które znacząco wydłużą czas gry i pozwolą dłużej cieszyć się wspomnianą produkcją.

Nowa produkcja Team Ninja – podobnie jak miało to miejsce w serii Nioh – będzie wyróżniać się korytarzową strukturą lokacji. Ponownie otrzymamy więc kilka mniejszych połączonych ze sobą poziomów, zamiast jednej rozległej mapy. Warto jednak pamiętać, że w Wo Long: Fallen Dynasty pojawi się funkcja skoku, która – zdaniem deweloperów – ma znacząco wpłynąć na sposób eksploracji poszczególnych terenów.

Na koniec przypomnijmy, że Wo Long: Fallen Dynasty zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach na początku 2023 roku. Tytuł w dniu premiery trafi również do usługi Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!