Gamescom 2022: Konkurencja dla Elden Ring? Gameplay trailer gry twórców NiOh

Wincenty Wawrzyniak
2022/08/26 20:30
0
0

Podczas targów zobaczyliśmy klimatyczny gameplay trailer nowej gry twórców serii NiOh. Czy będzie to kolejny solidny soulslike na rynku?

Przedstawiciele studia Team Ninja wraz z wydawcą Koei Tecmo zaprezentowały podczas targów gamescom pierwszy pełnoprawny zwiastun rozgrywki z gry Wo Long: Fallen Dynasty. Jest to zapowiedziana ponad dwa miesiące temu produkcja z gatunku RPG typu soulslike, w której przeniesiemy się do starożytnych Chin w lata 184-189, czyli konkretnie w czasy powstania Żółtych Turbanów. Materiał znajdziecie poniżej.

Wo Long: Fallen Dynasty na zwiastunie rozgrywki

Jedno jest pewne: grze nie da się odmówić klimatu. Warto w tym momencie zaznaczyć, że mówimy o dziele autorów serii NiOh oraz Ninja Gaiden. Nic więc dziwnego, że ich najnowszy projekt garściami czerpie ze wspomnianych tytułów; wystarczy chociażby przyjrzeć się systemowi walki, który przypomina solidną mieszankę sprawdzonych rozwiązań z obu części cyklu NiOh. Nie zabrakło też kilku pomysłów z gry Sekiro: Shadows Die Twice od studia FromSoftware, jak na przykład skakanie.

Wo Long: Fallen Dynasty ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S na początku przyszłego roku. Produkcja zostanie udostępniona w ramach usługi Xbox Game Pass/PC Game Pass. Więcej informacji znajdziecie w naszej encyklopedii.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!