Władca Pierścieni z nowym reżyserem. Pokazano zdjęcie z planu serialu

Radosław Krajewski
2021/03/25 14:20
1
1

Serialowa wersja Władcy Pierścieni od Amazonu doczekała się kolejnego reżysera. Z tej okazji udostępniono zdjęcie z planu produkcji.

Władca Pierścieni z nowym reżyserem. Pokazano zdjęcie z planu serialuW Nowej Zelandii cały czas trwają prace nad serialowym Władcą Pierścieni od Amazonu. W produkcji od dawna zaangażowany jest J.A. Bayona, reżyser dwóch pierwszych odcinków. Nie było jednak jasne, kto zajmie się reżyserią kolejnych epizodów. Na szczęście twórcy zdradzili tę tajemnicę i za kamerą odcinków od 3 do 6 stanie Wayne Yip. Reżyser ma w dorobku wiele znanych serialu, jak Doctor Who, Preacher, Utopię oraz Hunters. Yip nie tylko wyreżyseruje cztery odcinki serialu, ale również będzie producentem całości.

Z okazji ogłoszenia nazwiska nowego reżysera, Amazon podzielił się zdjęciem z planu produkcji. Nie zdradza ono zbyt wiele, poza nazwiskiem nowego reżysera. Możemy jednak bliżej przyjrzeć się jednej z nowozelandzkich lokacji, które zobaczymy w serialu. Zdjęcie zobaczycie poniżej.

Szczegóły dotyczące serialu wciąż nie są znane. W ostatnich tygodniach poznaliśmy jedynie opis fabularny produkcji, który potwierdza osadzenie akcji w Drugiej Erze Śródziemia. W ostatnim tygodniu z produkcją pożegnał się jeden z aktorów, którego rola została wycięta z serialu. Na nowego Władcę Pierścieni czekają również aktorzy znani z filmowej trylogii, w tym Viggo Mortensen, który podał interesujący powód obejrzenia produkcji tuż po premierze. Nieco odmienne zdanie ma Elijah Wood, który sprzeciwia się nazywaniu produkcji Amazonu tytułem literackiego pierwowzoru.

GramTV przedstawia:

Pierwsze dwa odcinki wyreżyseruje J.A. Bayona (Siedem minut po północy, Jurassic World: Upadłe królestwo). W obsadzie są: Robert Aramayo, Morfydd Clark, Joseph Mawle, Markella Kavenagh, Ema Horvath, Maxim Baldry, Owain Arthur, Nazanin Boniadi i Tom Budge.

Datę premiery Władcy Pierścieni wyznaczono na ten rok.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
25/03/2021 14:43

Ale pokazali xd