Wizard with a Gun z datą premiery

Jakub Smolak
2023/09/02 16:00
0
0

Kolejna ciekawa gra, która ukaże się na rynku w październiku.

Tegoroczna jesień zapowiada się niezwykle gorąco i obawiam się, że graczom najzwyczajniej może zabraknąć czasu i gotówki, by przetestować wszystkie tytuły. Martwi mnie również, że w tym okresie może pojawić się na rynku wiele mniejszych perełek, które zginą w cieniu dużych premier. Mam nadzieję, że jedną z tych gier nie będzie Wizard with a Gun, którego premierę zapowiedziano na październik.

Wizard with a Gun z datą premiery

Wizard with a Gun wyróżnia się na tle konkurencji

Z Wizard with a Gun zetknąłem się pierwszy raz, kiedy gra zaprezentowana została podczas Devolver Direct 2023. Muszę przyznać, ze klimatyczny trailer przedstawiający groteskowe postacie kupił mnie kompletnie i chętnie przetestuję grę w praktyce.

Produkcja autorstwa Galvanic Games przeniesie graczy do mrocznego świata pełnego niebezpiecznych stworów i zaklętych tajemnic. Najłatwiej opisać tę grę jako sieciowy kooperacyjny survival. Oczywiście, w trakcie zabawy nie zabraknie typowych dla gatunku mechanik, czyli zbierania zasobów, budowania baz i tworzenia ekwipunku.

Odkrywaj i badaj nowe sekcje świata, pełne pustyń, bagien, tundry i prerii. Wszystkie one unoszą się w czasoprzestrzeni po rozpadzie uniwersum. Ze swojej bezpiecznej wieży uwalniaj kosmiczną moc, aby przywracać dawny świat, który znów się łączy. Poznawaj nowe układy niegdyś znanych ci krain – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Jak poinformowali twórcy z Galvanic Games premierę Wizard with a Gun zaplanowano na 17 października, a gra zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series S/X. W przygotowaniu jest również wersja przeznaczona na Nintendo Switch, na którą przyjdzie nam poczekać jednak nieco dłużej. Na koniec warto dodać, że wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z wersją demo, która będzie dostępna do 6 września.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!