Wizard with a Gun na klimatycznym trailerze

Jakub Smolak
2023/06/10 08:05
0
0

Twórcy zaprezentowali również fragmenty rozgrywki.

Wizard with a Gun to propozycja od studia Galvanic Games. Pieczę wydawniczą nad projektem sprawuje znane i cenione Devolver Digital. Gra pokazana została podczas Devolver Direct 2023, gdzie zaprezentowano klimatyczny trailer, który zawierał również fragmenty rozgrywki. Jeśli lubicie kooperacyjne survivale, to rzućcie okiem na Czarnoksiężników z Pistoletami.

Wizard with a Gun na klimatycznym trailerze

Wizard with a Gun może podobać się od strony wizualnej

Wizard With a Gun przeniesie graczy do mrocznego świata pełnego niebezpiecznych stworów i zaklętych tajemnic. Najłatwiej opisać tę grę jako sieciowy kooperacyjny survival. Oczywiście, w trakcie zabawy nie zabraknie typowych dla gatunku mechanik, czyli zbierania zasobów, budowania baz i tworzenia ekwipunku.

Wyrusz na wyprawę solo lub ze znajomymi i zbieraj, wytwarzaj oraz wyposażaj swojego czarodzieja tak jak zechcesz, jednocześnie badając nieznane. Starannie projektuj nowe uzbrojenie, pociski i wyposażenie swojej wieży. Postaraj się jej nie spalić podczas magicznych eksperymentów, które mogą czasem wymknąć się spod kontroli – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery gry, ale debiutu powinniśmy spodziewać się jeszcze w tym roku. Wizard with a Gun zmierz na PC oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series S/X i Nintendo Switch. Jeśli produkcja autorstwa Galvanic Games Was zaintrygowała, śpieszymy donieść, że na Steam znajdziecie demo.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!