Intel zdradził datę premiery Windowsa 12? Nowe informacje w sieci

Wincenty Wawrzyniak
2023/10/10 23:00
0
0

Nowy system operacyjny Microsoftu może zadebiutować na rynku już w przyszłym roku.

Podczas konferencji Citi 2023 Global Technology Conference, która odbyła się w ubiegłym tygodniu, przedstawiciele firmy Intel ujawniali wyniki finansowe oraz przyszłe produkty korporacji. Gdzieś w tym wszystkim wybrzmiała jednak wypowiedź dyrektora finansowego Intela, Dave’a Zinsnera, który prawdopodobnie przypadkiem ujawnił datę premiery (czy też rok premiery) systemu operacyjnego Windows 12.

Intel zdradził datę premiery Windowsa 12? Nowe informacje w sieci

Kiedy premiera Windowsa 12?

Jego wypowiedź sugeruje, że Windows 12 ma zadebiutować w przyszłym roku. Wcześniejsze przecieki sugerują z kolei, że system miałby zostać zaprezentowany w trzecim kwartale przyszłego roku, natomiast jego rynkowa premiera miałaby odbyć się rok później. Musimy oczywiście pamiętać, iż wypowiedź Zinsnera w żadnym wypadku nie jest oficjalną zapowiedzią premiery nowego systemu operacyjnego Microsoftu.

Warto przypomnieć, iż według przecieków następca jedenastki ma zaoferować sporo nowości oraz zmian. Dość kontrowersyjną sprawą wciąż są doniesienia sugerujące, że gigant z Redmond zamierza bardziej skupić się na sztucznej inteligencji. Oprócz tego pojawiają się informacje o ułatwieniu aktualizacji do nowej wersji Windowsa i przyspieszeniu całego procesu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!