Windows 11 będzie uspokajał nas dźwiękami systemowymi

LM
2021/09/07 11:51
0
0

Podczas prac nad ciemnym motywem systemu gigant z Redmond pochylił się również nad dźwiękami systemowymi. Słusznie?

Windows 11 będzie uspokajał nas dźwiękami systemowymi

Wygląda na to, że projektanci systemu Windows 11 postanowili, że tym razem technologia Microsoftu będzie uspokajać nas podczas pracy. Przedstawiciele firmy poinformowali, że przy okazji prac nad ciemnym motywem systemowym przeskalowali również powiązane z nim dźwięki systemowe. Wszystko po to, by mający kojące działanie ciemny Windows 11 akompaniował naszym działaniom i rozmaitym komunikatom równie subtelną gamą dźwięków. W rezultacie użytkownicy systemu Windows 11 będą otrzymywać stosowne powiadomienia, ale te nie powinny ich przytłaczać samym dźwiękiem.

Co ważne, nieco subtelniejsze dźwięki systemowe nie będą sztywno powiązane z Dark Mode Windows 11 i będziemy mogli ustawić je także dla standardowego wyświetlania OS-a. Tak na wypadek, gdyby szczególnie poirytowało Was powiadomienie o kolejnej obowiązkowej i ryzykownej aktualizacji systemu operacyjnego. Podobne detale są dla Was istotne? A może o wiele radośniej powitalibyście niezwykle istotne z punktu Waszych biznesowych planów funkcje? Przesiadacie się na Windows 11?

GramTV przedstawia:

Windows 11 zadebiutuje dokładnie 5 października. W pierwszej kolejności do ulepszenia zostaną zakwalifikowane najnowsze pecety.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!