Pierwszy zwiastun serialu Willow. Zobacz kontynuację kultowego filmu fantasy

Wincenty Wawrzyniak
2022/05/26 23:15
3
0

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun – czy raczej teaser trailer – serialowej kontynuacji kultowego filmu fantasy Willow.

O tym, że trwają prace nad serialem Willow, czyli kontynuacją kultowego filmu fantasy z lat 80. o tym samym tytule, wiemy już od jakiegoś czasu. Dopiero jednak teraz w sieci pojawił się wreszcie pierwszą oficjalną zapowiedź tego dzieła w postaci teasera. Możecie go oczywiście zobaczyć poniżej.

Na ten moment nie wiemy praktycznie niczego na temat fabuły. Historia ma koncentrować się przygodach grupy bohaterów; wiemy tylko, że otrzymują specjalne zadanie od księżniczki polegające na uratowaniu jej brata. WIemy także, iż showrunnerami są Jonathan Kasdan oraz Wendy Mericle, zaś producentem serialu jest Ron Howard, reżyser oryginalnego filmu pełnometrażowego. Co ciekawe, w roli głównej powróci znany z oryginału Warwick Davis. Na koniec warto zaznaczyć, że premiera serialu Willow została zaplanowana na 30 listopada bieżącego roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
wolff01
Gramowicz
27/05/2022 08:30
JakiśNick napisał:

Zależy dla kogo kultowy. Ja nigdy o nim nie słyszałem. Średnia ocen 7/10. Gdzie ten kult?

Aha czyli jak ty o nim nie słyszałeś to znaczy że nie jest kultowy? https://meaww.com/cult-classic-willow-may-get-a-sequel-but-it-wont-be-called-willow-2-confesses-ron-howard. Jak z wieloma "kultowymi" produkcjami nie zawsze idzie to w parze z wynikami oglądalności. A ocenianie "kultowości" filmu średnią z ocen gdzieś tam z netu jest chyba dosyć krótkowzroczne... Film sygnował George Lukas, a Disney po latach uznał "godnym" ($$$) żeby zrobić sequel tego... to chyba o czymś świadczy? Oczywiście dziś na takie filmy patrzy się z przymróżeniem oka, ale czym jest nostalgia, jeśli nie przymykaniem oka na pewne niedoskonałości.

Btw film wielokrotnie leciał w polskiej TV, wystarczy poszukać.

Tak czy tak, zawsze jestem zainteresowany filmami fantasy które dają odrobinę nadziei na coś co może będzie fajne. Ostatnio z tym cieżko jeśli chodzi o fantasy...

JakiśNick
Gramowicz
27/05/2022 07:12

Zależy dla kogo kultowy. Ja nigdy o nim nie słyszałem. Średnia ocen 7/10. Gdzie ten kult?

wolff01
Gramowicz
26/05/2022 23:52

Trailer daje nadzieje na wreszcie jakiś porządny seria fantasy...
Trwa Wczytywanie