Wiedźmin zmierza do Fortnite. Geralt i Doom Slayer dołączają do gry

Radosław Krajewski
2022/12/04 11:30

Kolejny rozdział w Fortnite rozpoczął się od nietypowych gości.

Epic Games poinformował o rozpoczęciu nowego rozdziału w Fortnite. Pierwszy sezon czwartego rozdziału już się rozpoczął i studio zapewniło wiele świeżych atrakcji dla fanów gry. Jedną z najważniejszych nowości jest udostępnienie Geralta z Wiedźmina 3 oraz Doom Slayera z serii Doom jako grywalne postacie. Nie bądźcie więc zaskoczeni, gdy wkrótce podczas rozgrywki zobaczycie wielu łowców potworów z karabinami, młotami i innymi gadżetami.

Wiedźmin zmierza do Fortnite. Geralt i Doom Slayer dołączają do gry

Geralt i Doom Slayer jako grywalne postacie w Fortnite

Gra wykorzystuje Geralta w wersji z Wiedźmina 3, w jego ikonicznej zbroi z samego początku gry. Twórcy zadbali o wszelkie detale, więc nie brakuje medalionu czy mieczy. W nowym sezonie na graczy czeka osiem nowych postaci, w tym Doom Slayer, które są już dostępne do zdobycia. Jedynie na pojawienie się Geralta trzeba będzie poczekać nieco dłużej.

GramTV przedstawia:

Nowy rozdział Fortnite zapewni graczom nową arenę zmagań z kilkoma kluczowymi lokacjami, po którym będą mogli przemieszczać się na motorze crossowym Trail Thrasher. Nie zabraknie również nowego uzbrojenia, w tym młota uderzeniowego, oraz zaopatrzenia. Epic Games poinformował również, że od dzisiaj gra przeszła na Unreal Engine 5.1.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!