Wiedźmin 3 Next-Gen z „realistycznymi waginami”. CDP RED wkrótce je usunie

Radosław Krajewski
2023/02/11 09:00
3
0

To tylko pomyłka.

Od premiery next-genowej aktualizacji do Wiedźmina 3: Dziki Gon minęły już prawie dwa miesiące, a gracze właśnie odkryli zupełnie nowe graficzne zmiany, których nie było w pierwotnej wersji z 2015 roku. Jak podał serwis Kotaku w wersji na Xboxa Series X/S, PlayStation 5 i PC znalazły się realistycznie wyglądające waginy u niektórych potworów, z którymi podczas swojej przygody mierzy się Geralt. Mowa o wiedźmach i bruksach, które jako jedyne nie noszą żadnych ubrań, przez co gracze mogą je zobaczyć w całej okazałości.

Wiedźmin 3 Next-Gen z „realistycznymi waginami”. CDP RED wkrótce je usunie

Redakcja portalu zwróciła się o komentarz do CD Projekt RED, aby wyjaśnić sprawę. Początkowo firma napisała, że „przygląda się sprawie i będzie miała więcej informacji w nadchodzących dniach”. Na kolejne oświadczenie nie trzeba było czekać i wynika z niego, że realistyczne waginy zostały wprowadzone w jednym z modów zaimplementowanych do aktualizacji nowej generacji.

Next-genowa wersja Wiedźmina 3: Dziki Gon zawiera kilka modów od społeczności, które nie zostały stworzone przez CD PROJEKT RED, a także liczne ulepszenia stworzone i wdrożone wewnętrznie przez studio. Połączenie wszystkiego razem było złożonym procesem, a omawiane tekstury są niezamierzonym rezultatem obecnym w wydanej wersji. To jest coś, nad czym pracujemy.

CD Projekt RED usunie niechcianą zawartość

Niedługo później Kotaku otrzymało kolejne informacje, według których CD Projekt RED zamierza usunąć widoczne genitalia, „ponieważ te tekstury nie miały być obecne w wydanej wersji gry”. W jednej z przyszłych aktualizacji deweloperzy usuną niechcianą zawartość ze swojej gry.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że przed tygodniem Wiedźmin 3 doczekał się nowej aktualizacji, w której usunięto wiele problemów i błędów, a także poprawiono optymalizację na wszystkich platformach, na których dostępna jest aktualizacja nowej generacji.

Komentarze
3
no super
Gość
13/02/2023 19:19

​No tak, w Cyberpunk 2077 okej, ale w Wiedźminie 3 nie okej 😅​

Yosar
Gramowicz
11/02/2023 21:21

Realistyczna wagina u wiedźmy/bruksy brzmi równie idiotycznie co realistyczny penis u trolla.

Za chwilę psom będą usuwać przyrodzenia.

Debilizm Kotaku tylko się pogłębia.

Xeoo
Gramowicz
11/02/2023 14:05

Ciekawe czy "realistyczne" penisy wywołałyby taką "burzę".