Weteranka zaskoczy widzów Netflixa? Pierwszy zwiastun brutalnego akcyjniaka

Radosław Krajewski
2024/05/22 17:00
0
0

Platforma zaprezentowała pierwszy zwiastun swojego nowego filmu akcji z Jessicą Albą.

W przyszłym tygodniu Netflix ogłosi pełną listę premier na czerwiec. W przyszłym miesiącu do biblioteki platformy streamingowej trafi kilka ciekawych propozycji, w tym film Weteranka. Produkcja zapowiadana jest jako thriller akcji, w którym główną rolę zagrała Jessica Alba. Aktorka wciela się w byłą komandos, która musi rozprawić się z członkami pewnego gangu. Nie zrobi tego jednak w delikatny sposób i już po pierwszym zwiastunie, który niedawno trafił do sieci, możemy zobaczyć, że twórcy czerpali inspiracje m.in. z Johna Wicka. Szykuje się więc prawdziwa uczta dla fanów brutalnych akcyjniaków.

Weteranka zaskoczy widzów Netflixa? Pierwszy zwiastun brutalnego akcyjniaka

Weteranka – pierwszy zwiastun nowego filmu Netflixa

Film opowiada historię wykwalifikowanej byłej komandoski imieniem Parker, która cierpi na zespół stresu pourazowego. Kobieta przejmuje bar swojego ojca po jego nagłej śmierci. Wkrótce popada w konflikt z bezwzględnym gangiem, który rządzi w jej rodzinnym miasteczku. Parker musi stanąć przed moralnym dylematem, gdy wreszcie pozna całą prawdę o śmierci jej ojca.

Weteranka jest anglojęzycznym debiutem Mouly Suryi, która wcześniej nakręciła filmy O czym nie mówimy, kiedy mówimy o miłości oraz Marlina: Zbrodnia w czterech aktach. Za scenariusz odpowiadają Halley Gross, Josh Olson i John Bracato, którzy pracowali nad Banshee, Westworld, Terminator: Ocalenie, czy Historią przemocy.

GramTV przedstawia:

W obsadzie filmu znaleźli się: Jessica Alba, Anthony Michael Hall, Mark Webber, Jake Weary, Tone Bell, Alejandro De Hoyos, Gabriel Basso, Kaiwi Lyman, Hari Dhillon, Nadiv Molcho, Peter Monro, Stephanie Jones, James Cady, Jerry G. Angelo oraz David DeLao.

Weteranka zadebiutuje na Netflixie już 21 czerwca 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!