Warhammer Skulls rusza lada dzień. Masa nowości dla fanów marki

LM
2021/05/31 14:25

Jeszcze w tym tygodniu odbędzie się specjalny pokaz nowych gier w świecie Warhammera. Możemy liczyć też na szereg promocji dla miłośników uniwersów Games Workshop.

Ważna wiadomość dla fanów wszelkiej maści uniwersów zebranych wokół marki Warhammer. Na oficjalnych profilach Games Workshop pojawiła się zapowiedź specjalnego corocznego wydarzenia – Warhammer Skulls, czyli nieco odmienione wydanie wcześniejszych Skulls for the Skull Throne. Tygodniowe wydarzenie społeczności zostanie zainaugurowane przez stosowną prezentację nowinek, którą Games Workshop zaplanowało na 3 czerwca o 19:00 czasu polskiego. Wedle organizatorów możemy spodziewać się m.in. zapowiedzi zupełnie nowych gier i pokazów ujawnionych wcześniej produkcji.

Warhammer Skulls rusza lada dzień. Masa nowości dla fanów marki

Sugerując się załączoną do wiadomości grafiką łatwo odgadnąć, że podczas imprezy zobaczymy nowości związane m.in. z Total War Warhammer 3, Warhammer 40,000: Darktide, Warhammer 40,000: Battlesector, Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground, Necromunda: Hired Gun i Warhammer: Chaosbane. Pojawi się też coś ciekawego od studia Frontier Foundry.

GramTV przedstawia:

Jednocześnie możemy wyczekiwać licznych promocji, które zazwyczaj towarzyszyły Skulls for the Skull Throne. Jeśli upatrzyliście sobie jakieś gry czy dodatki związane z Warhammer na Steam, to pojawi się świetna okazja, by rozbudować kolekcję. Warhammer Skulls wystartuje już za kilka dni, a wszelkie nowinki związane z pokazem znajdziecie na łamach naszego serwisu.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
31/05/2021 23:29

Oprócz dobrych gier i wieści liczę też na daty premier.