Warhammer 40,000: Space Marine 2 w złocie. Gracze mogą szykować się na rozwałkę

Mikołaj Ciesielski
2024/07/10 08:10
0
1

Saber Interactive i Focus Entertainment potwierdzają dobre wieści.

Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć krwawy zwiastun Warhammer 40,000: Space Marine 2, który prezentował kultową broń. Teraz przyszedł czas na kolejne wieści na temat wspomnianej produkcji. Saber Interactive i Focus Entertainment podzielili się bowiem informacją, która z pewnością ucieszy wielu graczy czekających na kontynuację Warhammer 40,000: Space Marine.

Warhammer 40,000: Space Marine 2
Warhammer 40,000: Space Marine 2

Prace nad Warhammer 40,000: Space Marine 2 zakończone

Na oficjalnym profilu Focus Entertainment na portalu społecznościowym X opublikowano bowiem wpis, w którym poinformowano, że Warhammer 40,000: Space Marine 2 osiągnęło tzw. złoty status. Deweloperom ze studia Saber Interactive udało się więc zakończyć właściwe prace nad grą, a sam tytuł może już trafić do tłoczni. Nadchodzące tygodnie zespół z pewnością poświęci natomiast na przygotowanie premierowej aktualizacji.

Powstrzymaj potwory galaktyki podczas wielkich bitew na odległych planetach, używając arsenału śmiercionośnych umiejętności i druzgoczących broni. Odkryj mroczne sekrety, które przegnają wieczną noc, i udowodnij swoją lojalność wobec ludzkości – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Warhammer 40,000: Space Marine 2 ma zadebiutować 9 września 2024 roku. Gra powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych wspomnianą produkcją zachęcamy również do lektury: Grałem w Warhammer 40 000: Space Marine II i… boję się o optymalizację.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!