Warhammer 40,000: Space Marine 2 bez tajemnic. Zobaczcie obszerny gameplay trailer

Mikołaj Ciesielski
2024/06/21 08:00
0
0

Saber Interactive przygotowuje graczy na nadchodzącą premierę swojej produkcji.

Jakiś czas temu doczekaliśmy się prezentacji trybów wieloosobowych w Warhammer 40,000: Space Marine 2. Od premiery wspomnianej produkcji dzielą nas natomiast nieco ponad dwa miesiące, ale Saber Interactive najwyraźniej chce odpowiednio przygotować graczy na ten moment. W sieci pojawił się bowiem obszerny gameplay trailer z nadchodzącej gry skierowanej do fanów uniwersum w uniwersum Warhammera 40,000.

Warhammer 40,000: Space Marine 2
Warhammer 40,000: Space Marine 2

Nowy zwiastun Warhammer 40,000: Space Marine 2 prezentuje najważniejsze elementy gry

W najnowszym materiale promocyjnym Oliver Hollis-Leick, dyrektor kreatywny, przybliża najważniejsze elementy Warhammer 40,000: Space Marine 2. Deweloper dzieli się m.in. informacjami na temat kampanii fabularnej oraz trybów wieloosobowych. Nie zabrakło też kilku słów o mechanikach progresji. Całość trwa nieco ponad 6 minut, a sam materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Zostań wcieleniem nadludzkich zdolności i brutalności kosmicznego marine, najwspanialszego spośród wojowników Imperatora. Powstrzymaj potwory galaktyki podczas wielkich bitew na odległych planetach, używając arsenału śmiercionośnych umiejętności i druzgoczących broni. Odkryj mroczne sekrety, które przegnają wieczną noc, i udowodnij swoją lojalność wobec ludzkości – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Warhammer 40,000: Space Marine 2 ma zadebiutować 9 września 2024 roku. Gra powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych wspomnianą produkcją zachęcamy również do lektury: Grałem w Warhammer 40 000: Space Marine II i… boję się o optymalizację.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!