Warhammer 40,000: Rogue Trader na nowym zwiastunie z fragmentami rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2022/11/18 07:30

Sprawdźcie, jak prezentuje się nadchodzące cRPG od twórców Pathfindera.

Warhammer 40,000: Rogue Trader na nowym zwiastunie z fragmentami rozgrywki

Od zapowiedzi Warhammer 40,000: Rogue Trader, czyli pierwszej gry z gatunku cRPG osadzonej w uniwersum Warhammera 40,000, minęło już kilka miesięcy. W międzyczasie produkcja Owlcat Games doczekała się materiału wideo zdradzającego kilka szczegółów, a tymczasem twórcy postanowili ponownie przypomnieć graczom o swojej produkcji. Deweloperzy zaprezentowali bowiem nowy gameplay trailer, który pozwala sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji.

Warhammer 40,000: Rogue Trader z nowym zwiastunem, ale wciąż bez daty premiery

Dzięki trwającemu ponad 1,5 minuty zwiastunowi zainteresowani mogą nie tylko przyjrzeć się fragmentom rozgrywki. Najnowszy materiał promocyjny przedstawia bowiem również ogólny zarys fabularny gry Warhammer 40,000: Rogue Trader. Całość została okraszona komentarzem narratora, dzięki któremu trailer staje się jeszcze bardziej klimatyczny. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i sprawdźcie sami.

Przypomnijmy, że Warhammer 40,000: Rogue Trader powstaje z myślą o komputerach osobistych. Niestety wciąż nie znamy nawet przybliżonej daty premiery gry. Miłośnikom gatunku oraz fanom uniwersum Warhammera 40,000 nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne materiały oraz informacje na temat nadchodzącej produkcji twórców serii Pathfinder.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
18/11/2022 18:55

Fajnie się zapowiada ten tytuł.