Wargaming wspiera Ukrainę. Rusza duża inicjatywa charytatywna w 6 różnych grach

gram.pl
2023/10/18 12:00
0
0

Twórcy World of Tanks i World of Warships nie zapominają o obywatelach Ukrainy.

Kilka miesięcy temu Wargaming świętowało swoje 25-lecie. Przez ostatnie 1,5 roku twórcy World of Tanks i World of Warships nieustannie wspierają natomiast obywateli Ukrainy walczących o swoją wolność. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, ponieważ jedno z należących do firm studiów znajduje się w Kijowie, a członkowie wspomnianego zespołu – pomimo trudnej sytuacji w swoim kraju – rozwijają World of Tanks i nie tylko. Dlatego też Wargaming postanowiło zorganizować największą inicjatywę charytatywną w swojej historii.

Wargaming wspiera Ukrainę. Rusza duża inicjatywa charytatywna w 6 różnych grach

W grach Wargaming rusza duża akcja charytatywna. Firma kontynuuje wsparcie dla Ukrainy

Od dzisiaj – 18 października – gracze World of Tanks, World of Tanks Blitz, World of Tanks Modern Armor, World of Warships, World of Warships: Legends oraz World of Warplanes będą mogli wziąć udział w akcji organizowanej przez Wargaming i wesprzeć obywateli Ukrainy. We wszystkich wymienionych produkcjach dostępne będą specjalne pakiety i przedmioty kosmetyczne inspirowane wspomnianym państwem. Każdy z elementów został zaprojektowany przez artystów pracujących w kijowskim studio Wargaming.

Udało nam się uzbierać milion dolarów na pomoc i sprzęt medyczny w pierwszym tygodniu wojny, przekazaliśmy 100 000 USD ofiarom tragedii w Kachowce, a oprócz tego podjęliśmy kilka innych inicjatyw. Setki naszych pracowników podejmowało działania we własnym zakresie, organizując między innymi wewnętrzną zbiórkę, w ramach której uzbierano 200 000 euro na zakup karetek przekazanych na Ukrainę. Wierzymy w to, że wspólnie jesteśmy w stanie nieść dobro i mamy w sobie determinację, aby robić to dalej. Teraz, chcieliśmy zaprosić wszystkich naszych graczy, aby wspólnie z nami wsparli osoby dotknięte wojną – informuje Wargaming.

Wargaming zapewnia, że wszystkie środki pozyskane ze sprzedaży pakietów „WargamingUnited” zostaną przekazane fundacji UNITED24, czyli oficjalnej platformy do zbiórek publicznych na rzecz Ukrainy. Firma informuje, że celem jest zakup karetek typu C umożliwiające ratowanie życia. Wyposażone są one bowiem w niezbędne defibrylatory, monitory pracy serca, zbiorniki tlenu i urządzenia wspierające oddychanie, które pozwalają utrzymać pacjentów przy życiu w drodze na szpitalne sale.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że pakiety „WargamingUnited” dostępna będą w World of Tanks, World of Tanks Blitz, World of Tanks Modern Armor, World of Warships, World of Warships: Legends oraz World of Warplanes do 1 listopada 2023 roku. Więcej informacji na temat inicjatywy znajdziecie na specjalnej stronie akcji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!