W tej grze przygotujemy najlepsze sushi w mieście. Tokyo Cooking już dostępne na Nintendo Switch

Patrycja Pietrowska
2024/05/20 10:15
0
0

Polski wydawca podzielił się premierowym zwiastunem niezależnej produkcji.

Pojawiły się dobre wieści dla fanów gier pozwalających prowadzić własne, wirtualne biznesy. Na rynku zadebiutowało bowiem Tokyo Cooking, o czym poinformował właśnie polski wydawca, RedDeer.Games. Tytuł trafił na konsole Nintendo Switch.

W tej grze przygotujemy najlepsze sushi w mieście. Tokyo Cooking już dostępne na Nintendo Switch

Tokyo Cooking na Nintendo Switch

Jak poinformował polski wydawca RedDeer.Games w komunikacie prasowym, na Nintendo Switch trafiło już Tokyo Cooking. Tytuł pozwala poprowadzić własną restaurację z najlepszym sushi w mieście i własnoręcznie przygotowywać potrawy. Gracze będą mogli zadbać o wygląd swojego lokalu, a także otrzymają kilka mini-gier, które pozwolą zdobyć dodatkowe bonusy. W sieci ukazał się również premierowy zwiastun prezentujący przygotowane przez twórców atrakcje.

Prowadź własną restaurację i przygotuj najbardziej kultowe dania kuchni japońskiej. Przyjmuj zamówienia od klientów, z pasją przygotowuj dla nich posiłki i słuchaj ich opinii, aby z każdym dniem stawać się coraz lepszym. – głosi opis gry.

GramTV przedstawia:

Tokyo Cooking zadebiutowało 17 maja 2024 roku i jest dostępne wyłącznie na Nintendo Switch. Jeśli zaś chodzi o firmę RedDeer.Games, jest to niezależny producent i wydawca gier z siedzibą w Warszawie.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!