W Serial Cleaners potniemy zwłoki piłą. Pokazano krwawy gameplay

DK
2022/08/29 16:15
0
0

Tylko dla osób o mocnych nerwach.

Do premiery sequela nietuzinkowej gry o sprzątaniu miejsc zbrodni pozostało niewiele czasu – tytuł debiutuje już w następnym miesiącu. Podczas imprezy Gamescom 2022 pokazano długi materiał z rozgrywką z wersji demonstracyjnej produkcji. Wideo, o którym mowa, zobaczycie na samym dole.

W Serial Cleaners potniemy zwłoki piłą. Pokazano krwawy gameplay

Generalnie jest to bardzo krwawy widoczek – i ze względu na to nie polecamy oglądać tego filmiku widzom niepełnoletnim i tym o słabych nerwach (żeby później nie było, że nie ostrzegaliśmy). Na przykład postać rozczłonkowuje ciało i pozbywa się poszczególnych jego części, wrzucając je do rębaka do drewna, a później po sobie sprząta.

GramTV przedstawia:

W Serial Cleaners tafimy do Nowego Jorku z lat 90. i będziemy realizować misje polegające na sprzątaniu miejsc zbrodni. To od nas będzie zależało, w jaki sposób wykonamy poszczególne zadania. Można na przykład korzystać z mechanizmów skradankowych, ale można też być mniej uważnym i cierpliwym, ale za to szybko uciekać. Produkcja zaoferuje czterech różnych bohaterów. Każdy będzie dysponował innym zestawem umiejętności.

Data premiery Serial Cleaners

W tym miejscu warto przypomnieć, że Serial Cleaners trafi do sklepów już 22 września. Tytuł będzie dostępny na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X i Nintendo Switch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!