Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

W nowej grze twórców Days Gone pojawi się tryb multiplayer?

Mikołaj Ciesielski
2021/07/05 20:15

Bend Studio opublikowało nową ofertę pracy, która sugeruje, że w nadchodzącej grze zespołu pojawią się funkcje sieciowe.

W nowej grze twórców Days Gone pojawi się tryb multiplayer?

Na początku kwietnia dowiedzieliśmy się, że Sony nie jest zainteresowane stworzeniem kontynuacji Days Gone, a Bend Studio pracuje obecnie nad zupełnie nową marką. Okazuje się, że zespół wciąż szuka deweloperów, którzy pomogliby w rozwoju wspomnianej produkcji. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że nowe ogłoszenie o pracę sugeruje, że w kolejnej grze wspomnianego studia pojawi się tryb multiplayer.

Bend Studio szuka osoby na stanowisko starszego programisty sieci, która „przyczyni się do rozwoju gry AAA”. W ofercie wspomniano też o specjalizacji z zakresu projektowania i tworzenia architektur silnika multiplayer. Niestety ogłoszenie nie zdradza żadnych szczegółów na temat samej produkcji, która z pewnością nadal znajduje się we wczesnej fazie rozwoju.

Warto wspomnieć, że Jeff Ross, reżyser Days Gone, który pod koniec ubiegłego roku opuścił Bend Studio, udzielił w kwietniu wywiadu, w którym zdradził, że w kontynuacji przygód Deacona St. Johna miał pojawić się sieciowy tryb kooperacji. Niewykluczone więc, że deweloperzy planują zrealizować swój pomysł w nadchodzącej produkcji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!