Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

W Hogwarts Legacy nauczycielem eliksirów będzie „gburowaty” były auror

Mikołaj Ciesielski
2022/12/05 12:00

Deweloperzy z Avalanche Software przedstawiają kolejnego członka kadry pedagogicznej Hogwartu.

W Hogwarts Legacy nauczycielem eliksirów będzie „gburowaty” były auror

W ostatnim czasie gracze czekający na Hogwarts Legacy nie mogą narzekać na brak materiałów i informacji ze wspomnianej produkcji. Pod koniec listopada studio Avalanche Software opublikowało bowiem odprężające wideo dla miłośników ASMR, a nieco wcześniej twórcy przedstawili nauczyciela Obrony przed Czarną Magią. Tymczasem przyszedł czas na prezentację kolejnego członka kadry pedagogicznej Hogwartu.

Twórcy Hogwarts Legacy przedstawiają nauczyciela eliksirów

Na oficjalnym profilu Hogwarts Legacy na portalu społecznościowym Twitter pojawił się wpis, w którym deweloperzy przedstawili graczom nauczyciela eliksirów. Okazuje się, że w nadchodzącej produkcji osadzonej w uniwersum Harry’ego Pottera wspomnianego przedmiotu uczyć będzie niejaki Aesop Sharp, którego twórcy określają jako „gburowatego” i „ostrego” profesora.

Z opisu postaci dowiadujemy się, że Sharp jest byłym aurorem, czyli wysoko wyszkolonym czarodziejem zajmującym się przestępstwami związanymi z Czarną Magią. Jego długa i udana kariera została jednak przerwana przez uraz. Po wymuszonym zstąpieniu z pola bitwy Sharp nie chciał zajmować się papierkową robotą w Ministerstwie Magii i zdecydował, że lepiej będzie poświęcić czas na podzielenie się swoim bezcennym doświadczeniem w zakresie mikstur i eliksirów z uczniami Hogwartu.

Twórcy Hogwarts Legacy podkreślają, że profesor Sharp nie zamierza znosić „głupców” i jest nauczycielem, któremu bardzo trudno zaimponować. Jednocześnie były auror jest „autentycznie dumny” ze swoich najlepszych uczniów, którzy są w stanie sprostać jego wymagającemu programowi nauczania. Rzućcie okiem na wpis na dole wiadomości i zobaczcie, jak wygląda nauczyciel eliksirów z nadchodzącej produkcji z uniwersum Harry’ego Pottera.

Na koniec przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S. Produkcja zadebiutuje na wymienionych platformach 10 lutego 2023 roku. W późniejszym terminie gra ma trafić także na Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi pod tym adresem.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!