W Assassin's Creed Valhalla odwiedzimy grobowce. Wyciek nowej zawartości

Radosław Krajewski
2021/11/03 11:35

Ubisoft przez pomyłkę dodał nowe osiągnięcia do Assassin's Creed Valhalla, które ujawniają szykowaną do gry nową zawartość.

Od jakiegoś czasu wiemy, że wsparcie dla Assassin's Creed Valhalla zostało przedłużone o kolejny rok i gra doczeka się przynajmniej jeszcze jednego dużego dodatku. Według niedawnych przecieków będzie to Dawn of Ragnarok, w której przeniesiemy się do ojczystej krainy krasnoludów. DLC ma zadebiutować w najbliższych pięciu miesiącach i zaoferuje szereg nowych wyzwań, w tym wyzwalanie regionów nowego obszaru, a także nowości, jak magia lodu oraz teleportacja, z której będzie mógł korzystać Eivor. Najwyraźniej Ubisoft w międzyczasie planuje wydać jeszcze jedną dodatkową zawartość do swojej ubiegłorocznej produkcji. Wyciek nowych osiągnięć z Assassin's Creed Valhalla sugeruje, że główny bohater odwiedzi grobowce.W Assassin's Creed Valhalla odwiedzimy grobowce. Wyciek nowej zawartościGrupa Access The Animus zauważyła, że Ubisoft dodał dwa osiągnięcia związane z nową zawartością zatytułowaną Tomb of the Fallen. Sugerują one, że Eivor odwiedzi grobowce, w których zapewne zdobędzie nowe elementy wyposażenia i inne rzadkie przedmioty. Oba osiągnięcia widniejące jako Spelunker i Crypt-ologist, polegają na ukończeniu jednego oraz trzech grobowców. Szczegóły dotyczące nadchodzącego DLC nie są na razie znane. Możemy jednak podejrzewać, że zawartość zostanie udostępniona za darmo, jako wprowadzenie do trzeciego dużego rozszerzenia. Zdaniem fanów grobowce mogą mieć związek z tajemniczymi runami Odyna, które są rozsiane po całej Anglii.

Przypomnijmy na koniec, że Assassin’s Creed: Valhalla zadebiutowało 10 listopada ubiegłego roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz na platformie Google Stadia.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!