Vigor w końcu trafi na PC. Ujawniono termin premiery gry w Steam Early Access

Mikołaj Ciesielski
2024/04/18 13:15
0
0

Sieciowa strzelanka od twórców Arma i DayZ wreszcie trafi w ręce użytkowników komputerów osobistych.

Deweloperzy ze studia Bohemia Interactive mają świetne wieści dla wszystkich użytkowników komputerów osobistych. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez twórców Arma i DayZ gracze PC już niedługo będą mieli okazję zagrać w Vigor – sieciową strzelankę, która dotychczas była dostępna wyłącznie na konsolach. Przed premierą pełnej wersji gra trafi jednak do programu Steam Early Access.

Vigor w końcu trafi na PC. Ujawniono termin premiery gry w Steam Early Access

Vigor z datą premiery we wczesnym dostępie na Steam. Hit od twórców Arma i DayZ wreszcie zmierza na PC

Bohemia Interactive poinformowało, że już w maju 2024 roku Vigor zadebiutuje we wczesnym dostępie na Steam. Użytkownicy komputerów osobistych będą mogli sięgnąć po Vigor – Reinforcements Pack. Wspomniany pakiet wyceniono na 19,99 dolarów, a w zestawie znajdziemy m.in. ekskluzywne dodatki, takie jak mundur oraz tytuł, który będzie prezentowany w postaci specjalnego, ubieralnego medalu. Gracze otrzymają też zestaw broni i przedmiotów jednorazowych o wszystkich stopniach rzadkości.

Użytkownicy komputerów osobistych, którzy zdecydują się sięgnąć po Vigor – Reinforcements Pack, wezmą udział w 18. sezonie zmagań zatytułowanym Vigor Chronicles: Isolation. Wspomniana aktualizacja wprowadziła do gry m.in. długo oczekiwany granat dymny. Wraz z patchem do gry dodano też nową mapę Eikevjen Shootout, usprawnienia w walce wręcz oraz karabin szturmowy M14.

GramTV przedstawia:

Wczesny dostęp pozwoli również poczuć przedsmak tego, co szykowane jest w ramach wyczekiwanej przez społeczność mechaniki Weapon Overhaul. Użytkownicy komputerów osobistych będą bowiem pierwszymi, którzy przetestują ulepszony system walki bronią palną. Opinie i cenne wskazówki graczy PC z pewnością okażą się niezwykle pomocne w dopracowaniu produkcji przed premierą wersji 1.0.

Na koniec warto dodać, że pełna wersja Vigor na PC ma zadebiutować jeszcze w 2024 roku. Dokładna data premiery nie jest jednak obecnie znana. Wspomniana produkcja po opuszczeniu wczesnego dostępu będzie dystrybuowana w modelu free-to-play.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!