Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oficjalnie zapowiedziane na nowo. Trailer

Wincenty Wawrzyniak
2023/09/03 19:00
1
0

Dowiedzieliśmy się, kto tworzy Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2.

Przedstawiciele firmy Paradox Interactive na nowo zapowiedzieli grę Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Tym samym dowiedzieliśmy się, kto aktualnie pracuje nad projektem. Wydawca ujawnił najważniejsze szczegóły i zaprezentował zwiastun. Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oficjalnie zapowiedziane na nowo. Trailer

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 w nowym wcieleniu

Zanim przejdziemy do jednej z najciekawszych kwestii, czyli nowego dewelopera, wyróżnimy garść podstawowych szczegółów. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ma zadebiutować jesienią przyszłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. To oznacza z kolei, iż zdecydowano się porzucić poprzednią generację konsol. Do końca bieżącego roku twórcy mają ujawnić wszystkie grywalne wampirze klany.

GramTV przedstawia:

Paradox Interactive ogłosiło, że grą zajmuje się studio The Chinese Room, znane z takich tytułów jak Dear Esther, Amnesia: A Machine for Pigs czy Little Orpheus. To dość spore zaskoczenie, ale też pozytywne, ponieważ wspomniany zespół w przeszłości wielokrotnie pokazał, iż potrafi tworzyć naprawdę świetne fabuły.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
04/09/2023 08:02

Dobra wiadomość, Ci goście z UK zrobią z tego dobrą historię, już kilka razy pokazali, że w opowiadaniu są dobrzy. Szkoda, że gierka trafia po drodze na tyle wybojów, w dodatku te wszystkie spin offy, dodatki, opowieści na kartkach, generalnie ja w pewnym momencie to już myślałem, że gra w końcu wyszła, a to była jakaś pierdoła w formie mini gry czy coś o podobnej nazwie.