Vampire Survivors z terminem premiery na PlayStation. Do gry zmierza DLC inspirowane Contrą

Patrycja Pietrowska
2024/04/11 11:45
0
0

Dobre wieści dla miłośników Vampire Survivors.

Pod koniec ubiegłego roku gracze Vampire Survivors otrzymali DLC Emergency Meeting. Dodatek wprowadził między innymi nowe postacie, bronie oraz utwory muzyczne. Tym razem twórcy przygotowali rozszerzenie inspirowane Contrą, a także poinformowali o terminie premiery gry na konsolach Sony.

Vampire Survivors z terminem premiery na PlayStation. Do gry zmierza DLC inspirowane Contrą

Vampire Survivors z DLC inspirowanym Contrą. Tytuł zmierza na konsole PlayStation

Deweloperzy ze studia poncle poinformowali między innymi w mediach społecznościowych o nadciągającej premierze Vampire Survivors na PlayStation. Zgodnie z treścią postu, produkcja zadebiutuje na konsolach tego lata, lecz nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery. Twórcy mają jednak również inne, dobre wieści związane z grą.

Do Vampire Survivors zmierza bowiem DLC inspirowane Contrą. Rozszerzenie Operation Guns trafi na komputery osobiste, konsole Xbox, urządzenia mobilne i Nintendo Switch już 9 maja 2024 roku. Zawartość obejmuje nowe utwory muzyczne, postaci i kolejne bronie. Udostępniony został również zwiastun wydarzenia.

Zbierz drużynę klasycznych postaci i uzbrój się w wybuchowy arsenał zręcznościowych broni w tym pełnym akcji rozszerzeniu Vampire Survivors. Przebij się przez tysiące przerażających wrogów i szalonych bossów z całej uznanej serii gier Contra. Wytrwale przemierzaj ogromne etapy inspirowane kultowymi seriami Konami, ale przygotuj się na piekielnie ciężką walkę, bo jeśli nie dasz rady pociągać za spust, Ziemię może spotkać rychły koniec. – czytamy w opisie DLC.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypominamy, że Vampire Survivors pierwotnie trafiło na rynek 20 października 2022 roku. Gra może pochwalić się bardzo odbiorem między innymi wśród użytkowników Steama – aż 98% z ponad 216 tysięcy opinii jest pozytywnych.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!