Niespodziewany hit 2022 roku już niedługo podrożeje. Lepiej się pośpieszyć

Maria Wawrzyniak
2022/09/16 18:30

Deweloperzy poinformowali o nowej aktualizacji oraz podniesieniu ceny – to ostatnia szansa, aby zakupić grę Vampire Survivors za 11 złotych.

Przedstawiciele studia poncle udostępnili wczoraj nowy post dotyczący rozwoju gry Vampire Survivors. Tym razem – oprócz informacji o nowej zawartości – poinformowano, że 21 września bieżącego roku cena gry zostanie podniesiona. Jest to więc ostatnia okazja, aby zakupić produkcję za jedyne 11 złotych.

Nowości w Vampire Survivors

Jeśli natomiast chodzi o zawartość, mowa tutaj o aktualizacji z numerem 0.11.3, która wprowadzi nowe osiągnięcie polegające na zdobyciu 99. poziomu postacią Poe. Oprócz tego w grze pojawiła się Arcana XXI o nazwie Blood Astronomia (zaprezentowana na teaserze powyżej), nowa broń i sekret (nie wiadomo oczywiście, o co chodzi).

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Bruce
Gramowicz
17/09/2022 09:01

Co do broni, to ja bym jednak przetłumaczył całość, a nie dwa słowa. Bo tam pisze coś takiego: "1 new "weapon" : this is more like a minor gameplay feature". Co do sekretów, to ja bym powiedział, że są raczej dwa. Jednym z nich jest legalne zdobycie MissingNo bez żadnej edycji plików (w końcu).​