Valve przekłada premierę stacji dokującej do Steam Decka

DK
2022/06/02 17:40

Przyczyną opóźnienia premiery jest przede wszystkim brak komponentów.

Steam Deck zadebiutował pod koniec lutego 2022. Niestety nie oznacza to, że produkt można obecnie łatwo kupić. A teraz Valve poinformowało, że premiera docka do urządzenia nastąpi później, niż planowano.

Valve przekłada premierę stacji dokującej do Steam Decka

Na stronie Steam Decka wciąż widnieje wiadomość, że sprzedawana oddzielnie stacja trafi do sprzedaży późną wiosną 2022. Teraz producent napisał:

W związku z niedoborami części i zamknięciami fabryk spowodowanymi COVID-em, zmuszeni jesteśmy przełożyć premierę stacji dokującej. Nie ma to wpływu na proces produkcji Steam Decka czy czas rezerwacji sprzętu.

GramTV przedstawia:

Nie wiadomo, jaka jest nowa data debiutu docka – Valve ma ją wskazać później, gdy będzie już wiedzieć, na czym stoi. Natomiast samego Steam Decka można rezerwować pod tym adresem, jednak należy mieć na uwadze, że jeśli zrobimy to teraz, do realizacji zamówienia dojdzie najwcześniej po trzecim kwartale 2022 (czyli w październiku lub później). Warto też wspomnieć, że tutaj pokazywaliśmy nagranie z testów wytrzymałości sprzętu – tylko dla graczy o mocnych nerwach.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!