Half-Life 2: Remastered Collection w bazie Steam. Zielone światło od Valve?

LM
2021/07/30 09:35
0
0

Znaleziony w ubiegłym roku projekt wciąż się rozrasta. Nawet bez oficjalnej zapowiedzi ze strony twórców czy samego Valve.

Jeśli należycie do grona miłośników marki Half-Life, to zapewne pamiętacie jak w ubiegłym roku odnaleziono Half-Life 2 Remastered w bazie danych Steam. Okazuje się, że projekt może powstawać z błogosławieństwem Valve, bo jak sugerują wpisy w SteamDB, znacząco rozszerzył swoje założenia. Podczas gdy wcześniej mogliśmy spodziewać się odświeżonego wydania gry Half-Life 2, tak teraz możemy oczekiwać zremasterowanych wydań również dla Half-Life 2: Episode One i Episode Two. Oczywiście tak długo jak uznajemy, że twórcy marki dali zielone światło dla projektu, tak wątpliwe jest, by Remastered Collection nawiązało do Episode Three.

Half-Life 2: Remastered Collection w bazie Steam. Zielone światło od Valve?

Niestety o samym projekcie wciąż nie wiemy dużo więcej poza faktem, iż odpowiedzialna jest za niego ekipa, która wcześniej wydała Half-Life 2: Update. Nie wiemy, czy przy okazji gra przeskoczy na nowsze wersje silnika graficznego i jaki efekt planują osiągnąć modderzy. Wygląda jednak na to, że wszystko jest na dobrej drodze, skoro projekt sukcesywnie się rozwija. Niewykluczone, że w kolejnych miesiącach dowiemy się o nim z oficjalnych źródeł.

GramTV przedstawia:

Half-Life 2 oryginalnie zadebiutowało w 2004 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!