Uważajcie, do których drzwi pukacie. Pierwszy zwiastun horroru Heretic

Radosław Krajewski
2024/06/25 15:45
0
0

Wytwórnia A24 udostępniła pierwszy zwiastun swojego nowego horroru, który zapowiada się na jeden z najstraszniejszych filmów roku.

Heretic ma wszystko, aby nie tylko stać się kolejnym kinowym hitem tego roku, ale także jednym z najstraszniejszych horrorów ostatnich miesięcy. Za produkcję odpowiadają twórcy Cichego miejsca oraz ubiegłorocznego Boogeymana, którzy tym razem próbują swoich sił w psychologicznym kinie grozy. Teraz film doczekał się pierwszego zwiastuna, który prezentuje dwie młode dziewczyny, które zapukały do niewłaściwych drzwi. Właściciel domu postanawia zagrać z nimi w niebezpieczną grę. Trailer Heretic zobaczycie poniżej.

Heretic
Heretic

Historia opowiada o dwóch młodych mormonkach, które zmuszone są udowodnić swoją wiarę. Pukają do drzwi tajemniczego domu pośrodku lasu, w którym żyje samotny mężczyzna. Gdy zaprasza je do swojego domu, kobiety nie wiedzą, że zostały zamknięte w śmiertelnej pułapce. Diaboliczny pan Reed rozpoczyna rozgrywkę, w której bohaterki muszą walczyć o swoje życie.

Reżyserami filmu są Scott Beck oraz Bryan Woods, którzy wcześniej nakręcili Dom strachów oraz 65 z Adamem Driverem. W obsadzie znaleźli się: Hugh Grant, Chloe East oraz Sophie Thatcher, gwiazda Yellowjackets, Księgi Boby Fetta i MaXXXine.

GramTV przedstawia:

Heretic zadebiutuje w kinach 15 listopada bieżącego roku.

Heretic – pierwszy zwiastun nowego horroru

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!