Usunięta scena z Lokiego w sieci. Chris Hemsworth miał mieć jeszcze jedną scenę w serialu

Radosław Krajewski
2023/09/26 15:00
0
0

Aktor wcielający się w Thora miał pojawić się w pierwszym sezonie Lokiego.

Już wkrótce na Disney+ pojawi się drugi sezon Lokiego. Nieoczekiwanie przed premierą nowych odcinków do sieci trafiła usunięta scena z pierwszej serii, w której wystąpił Chris Hemsworth. Chociaż aktora w roli Thora ostatecznie nie zobaczyliśmy w tej produkcji Marvela, to gwiazdor użyczył swojego głosu postaci Throga, czyli Thora-Żaby.

Usunięta scena z Lokiego w sieci. Chris Hemsworth miał mieć jeszcze jedną scenę w serialu

Usunięta scena z pierwszego sezonu Lokiego z Chrisem Hemsworthem

Na poniższym nagraniu możemy zobaczyć, jak Throg walczy z Lokim, uderzając brata Thora swoim małym Mjolnirem. Scena nigdy nie została ukończona, więc jest to wstępna wersja bez ukończonych efektów specjalnych.

Throga zobaczyliśmy w piątym odcinku pierwszego sezonu Lokiego. Właśnie wtedy mogliśmy usłyszeć głos Chrisa Hemswortha jako żabiej alternatywy dla Thora. Reżyserka Kate Herron przyznała w wywiadzie, że aktor nagrał swoje kwestie do serialu w jeszcze jednej scenie.

Ściągnięcie do serialu Throga oczywiście było świetne. A tak przy okazji, nagraliśmy do tej roli Chrisa Hemswortha. To nowe nagranie jego dialogu. Zupełnie nowe nagranie, a nie wykorzystanie starych dialogów, on to naprawdę nagrał!

GramTV przedstawia:

Niedawno Marvel udostępnił nowy zwiastun oraz plakat z drugiego sezonu Lokiego. Drugi z materiałów promocyjnych serialu nie przypadł do gustu fanom, którzy zaczęli wyśmiewać plakat.

Przypomnijmy, że drugi sezon Lokiego zadebiutuje na Disney+ już 6 października.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!