Urocza Tchia już dostępna na Steam. Nowa zawartość i zapowiedź premiery na Nintendo Switch

Patrycja Pietrowska
2024/03/22 11:00
0
0

Debiutancki tytuł studia Awaceb jest już dostępny dla użytkowników platformy Valve.

W marcu ubiegłego roku na rynku zadebiutowała urocza produkcja studia Awaceb. Tchia, bo o tym tytule mowa, była do tej pory dostępna wyłącznie za pośrednictwem Epic Games Store, a także na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Teraz jednak gra trafiła na platformę Valve wraz z nową zawartością.

Urocza Tchia już dostępna na Steam. Nowa zawartość i zapowiedź premiery na Nintendo Switch

Tchia trafiła z nową zawartością na Steam. Premiera na Nintendo Switch już latem 2024

Użytkownicy platformy Valve mogą już cieszyć się debiutancką produkcją studia Awaceb. Tchia trafiła na Steam wraz z nową zawartością, a dodatkowo twórcy zapowiedzieli wydanie gry na Nintendo Switch. Na handheldach tytuł ma ukazać się już latem 2024 roku.
Jeśli zaś chodzi o nową zawartość, twórcy dodali między innymi odradzanie jedzenia polegające na przywołaniu wokół siebie pożywienia w kręgu, losowe przedmioty kosmetyczne umożliwiające grze decydowanie o wyglądzie postaci, czy tryb akrobaty. Ponadto wprowadzono możliwość zmienienia się w ludzką pochodnię, a także wezwania łódki. Szczegółowe informacje dostępne są pod tym adresem.

Tropikalna przygoda w otwartym świecie. Wspinaj się, szybuj, pływaj i żegluj łodzią po przepięknym archipelagu w tej opartej na fizyce grze w trybie piaskownicy. Przejmij kontrolę nad dowolnym zwierzęciem lub przedmiotem, jaki napotkasz, i graj na w pełni grywalnym ukulele. – czytamy w opisie gry.

Na koniec przypominamy, że Tchia zadebiutowała pierwotnie 21 marca 2023 roku na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz na PC za pośrednictwem Epic Games Store. Teraz, rok po debiucie gry na rynku, trafiła ona również na Steam.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!