Undisputed zmierza na konsole. Twórcy są „w pełni skupieni” na rozwoju nowych wersji

Mikołaj Ciesielski
2024/02/20 12:15
0
0

Dyrektor generalny Steel City Interactive zapewnia, że deweloperzy cały czas pracują nad wydanie gry na PlayStation i Xbox.

Od premiery Undisputed we wczesnym dostępie minął już ponad rok. Wielu fanów boksu z pewnością czeka natomiast na konsolową wersję wspomnianej produkcji. Okazuje się, że deweloperzy ze Steel City Interactive cały czas pracują nad wydaniem gry na sprzętach Sony i Microsoftu, o czym zapewnia dyrektor generalny studia.

Undisputed zmierza na konsole. Twórcy są „w pełni skupieni” na rozwoju nowych wersji

Twórcy Undisputed są „w pełni skupieni” na rozwoju wersji konsolowych

Nowymi informacjami na temat wydania Undisputed na PlayStation i Xbox podzielił się Ash Habib. W rozmowie z redakcją Insider Gaming dyrektor generalny i współzałożyciel Steel City poinformował bowiem, że zespół jest obecnie „w pełni skupiony” na rozwoju wersji konsolowych wspomnianej produkcji.

W tej chwili przechodzimy przez ten proces, by doprowadzić do premiery wersji 1.0 na konsolach. Wydanie gry na Steam czy innych platformach PC to zupełnie inna sprawa w porównaniu do wersji konsolowych – stwierdził Habib.

GramTV przedstawia:

Dyrektor generalny Steel City Interactive dodał również, że konsolowa wersja Undisputed osiągnęła już „kilka kamieni milowych”. Habib nie chciał jednak podzielić się żadnymi konkretnymi datami. Deweloper chce bowiem uniknąć sytuacji, w której będzie zmuszony poinformować o opóźnieniu w wyniku ewentualnych problemów.

Na koniec przypomnijmy, że Undisputed dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Produkcja Steel City Interactive wciąż znajduje się we wczesnym dostępie. Dokładna data premiery pełnej wersji nie jest natomiast znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!