Uncharted z nowym plakatem. Sony przypomina o zbliżającej się premierze

Radosław Krajewski
2022/01/13 15:30
1
0

Sony Pictures udostępniło nowy plakat z filmowego Uncharted, na którym zaprezentowali najważniejszych bohaterów widowiska.

Do premiery Uncharted pozostał miesiąc i z tej okazji Sony Pictures udostępniło kolejny plakat swojej superprodukcji. Tym razem zdecydowano się zaprezentować wszystkich najważniejszych bohaterów filmu. Nie brakuje więc Nathana Drake’a i Victora Sullivana, a także Chloe Frazer i dwójkę zupełnie nowych bohaterów, czyli głównego antagonistę Moncada oraz Braddock. Studio zdradziło również, że główny bohater będzie poszukiwał skarbu, którego wartość szacowana jest na aż 5 miliardów dolarów. Plakat widowiska zobaczycie poniżej.Uncharted z nowym plakatem. Sony przypomina o zbliżającej się premierzeAkcja produkcji rozgrywać się będzie na wiele lat przed pierwszą odsłoną serii. Zwiastuny zdradziły, że w jednej ze swoich wczesnych przygód, charyzmatyczny główny bohater będzie poszukiwać cennego artefaktu, który pragnie zdobyć potężny biznesmen. Podczas misji nieoczekiwanie Nathan natrafi na wskazówki, które mogą go doprowadzić do dawno zaginionego brata.

Reżyserem Uncharted jest Ruben Fleischer, twórca dwóch części Zombieland oraz pierwszej odsłony Venoma. W obsadzie znaleźli się: Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Taylor Ali oraz Tati Gabriella. Polską premierę filmu wyznaczono na 18 lutego 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Kenjiro
Gramowicz
17/01/2022 20:18

Obawiam się słabego odbioru. Zagorzali fani (a zwłaszcza fanatycy) nie pójdą, bo Sully nie ma wąsa (i nie tylko), a przeciętnych odbiorców trailer rodem z gry nie skłania do pójścia do kina, więc pozostaje niezbyt duża pula kinomaniaków, którzy oglądają większość produkcji, niezależnie od ich jakości.

Trailer powinien się skupiać na czymś innym niż "growym" ujęciom, aby przyciągnąć masy, tym bardziej że Tom Holland stał się ostatnio wizerunkiem Spidermana i w innej roli może się wydawać nie do przyjęcia.