Uncharted na widowiskowym fragmencie. Ikoniczna scena znana z gier

Radosław Krajewski
2022/01/05 11:30
0
0

Sony Pictures udostępniło klip pochodzący z filmowej wersji Uncharted, na którym zaprezentowali dynamiczną scenę z Nathanem Drake’em.

Jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego, już w przyszłym miesiącu do kin trafi oczekiwana ekranizacja serii Uncharted z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem w rolach głównych. Po wczorajszej decyzji Sony Pictures o opóźnieniu Morbiusa, można było mieć obawy, czy również inne filmy studia nie zostaną przeniesione na późniejszy termin. Na szczęście studio uspokoiło fanów i właśnie zaprezentowało pierwszy klip z filmu, który potwierdza lutową datę premiery.Uncharted na widowiskowym fragmencie. Ikoniczna scena znana z gierWidowiskowy i emocjonujący fragment prezentuje sceny, które widzieliśmy już w ostatnim zwiastunie Uncharted. Nathan Drake wypada z ogromnego samolotu, lecącego tuż nad oceanem. Bohater musi wdrapać się po zaczepionych do samolotu skrzyniach, po drodze popisując się zwinnością, wytrzymałością i umiejętnościami walki z uzbrojonymi przeciwnikami. Scena nawiązuje do ikonicznego momentu z trzeciej części serii od Naughty Dog, w którym Nathan brał udział w podobnych wydarzeniach, ale rozgrywających się nad pustynią. Zobaczcie, jak prezentuje się dłuższy fragment Uncharted.

Akcja produkcji rozgrywać się będzie na wiele lat przed pierwszą odsłoną serii. Zwiastuny zdradziły, że w jednej ze swoich wczesnych przygód, charyzmatyczny główny bohater będzie poszukiwać cennego artefaktu, który pragnie zdobyć potężny biznesmen. Podczas misji nieoczekiwanie Nathan natrafi na wskazówki, które mogą go doprowadzić do dawno zaginionego brata.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Uncharted jest Ruben Fleischer, twórca dwóch części Zombieland oraz pierwszej odsłony Venoma. W obsadzie znaleźli się: Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Taylor Ali oraz Tati Gabriella. Polską premierę filmu wyznaczono na 11 lutego 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!