Twórcy STALKER 2 świętują światowy dzień kota. Zobaczcie przerażającego potwora

Mikołaj Ciesielski
2022/08/09 11:05

W nadchodzącej produkcji studia GSC Game World przyjdzie nam się zmierzyć z budzącymi strach kreaturami.

Twórcy STALKER 2 świętują światowy dzień kota. Zobaczcie przerażającego potwora

Pod koniec lipca deweloperzy ze studia GSC Game World opublikowali nowe zrzuty ekranu z STALKER 2. Wczoraj natomiast – z okazji światowego dnia kota – twórcy zaprezentowali jednego z potworów, z którym przyjdzie nam się zmierzyć we wspomnianej produkcji. Trzeba przyznać, że mutant wygląda groźnie i spotkanie z nim z pewnością nie będzie należeć do najprzyjemniejszych.

Twórcy STALKER 2 prezentują nowego mutanta

Wspomniana kreatura określana jest jakoBayun”, a z udostępnionego przez twórców opisu dowiadujemy się, że potwór jest niezwykle zwinny i potrafi się świetnie skradać. Deweloperzy podkreślają, że „przez lata” opowieści o tym mutancie „uważane były za bajki”. Jego nazwa pochodzi natomiast od „woreczków gardłowych, które pozwalają bestii naśladować wszelkiego rodzaju dźwięki, w tym ludzką mowę”.

Zarówno sam wygląd potwora, jak i przedstawione przez twórców informacje zapowiadają, że gracze będą musieli mieć się na baczności, gdy tylko wkroczą na teren, na którym grasuje „Bayun. Tymczasem rzućcie okiem na grafikę koncepcyjną przedstawiającą wspomnianą bestię i dajcie znać, jak podoba Wam się ten mutant.

Na koniec przypomnijmy, że STALKER 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X i Xbox Series S. Produkcja miała zadebiutować na rynku w grudniu bieżącego roku, ale premiera gry została opóźniona do przyszłego roku ze względu na trwającą na Ukrainie wojnę. Warto również pamiętać, że tytuł w dniu swojego debiutu trafi do usługi Xbox Game Pass.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!