Twórcy Like a Dragon: Infinite Wealth szykują „kolejną dużą zapowiedź”

Mikołaj Ciesielski
2024/01/02 14:00
0
0

Fani Ryu Ga Gotoku Studio mogą szykować się na ważne ogłoszenie.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Like a Dragon: Infinite Wealth nie trafi za szybko do usługi Xbox Game Pass. Premiera gry zbliża się natomiast wielkimi krokami, ale okazuje się, że nie będzie to jedyna atrakcja, na którą w najbliższym czasie będą mogli liczyć fani Ryu Ga Gotoku Studio. Reżyser japońskiego studia poinformował bowiem, że w 2024 roku doczekamy się „dużej zapowiedzi” ze strony wspomnianego zespołu.

Twórcy Like a Dragon: Infinite Wealth szykują „kolejną dużą zapowiedź”

Reżyser Like a Dragon: Infinite Wealth wspomina o „dużej zapowiedzi” zaplanowanej na 2024 rok

Masayoshi Yokoyama podzielił się planami Ryu Ga Gotoku Studio przy okazji noworocznych życzeń opublikowanych przez redakcję Famitsu. W specjalnej wiadomości deweloper podkreślił, że zespół jest niezwykle podekscytowany tegoroczną premierą Like a Dragon: Infinite Wealth, ponieważ tytuł zadebiutuje na rynku w roku Smoka. Następnie wspomniał o szykowanej przez studio niespodziance.

GramTV przedstawia:

Yokoyama poinformował, że fani Ryu Ga Gotoku Studio mogą w tym roku liczyć na „kolejną dużą zapowiedź”. Niestety reżyser Like a Dragon: Infinite Wealth nie podzielił się żadnymi dodatkowymi szczegółami. Pozostaje mieć nadzieję, że japońskie studio nie będzie trzymać swoich fanów zbyt długo w niepewności i krótko po premierze swojej najnowszej produkcji opublikuje wspomniane ogłoszenie.

Na koniec przypomnijmy, że Like a Dragon: Infinite Wealth ma zadebiutować na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S już 26 stycznia 2024 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi najnowszej gry Ryu Ga Gotoku Studio.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!