Twórcy Life is Strange: True Colors prezentują kolejną ważną postać fabularną

Mikołaj Ciesielski
2021/05/06 09:55

Nowy zwiastun gry skupia się na bracie głównej bohaterki.

Twórcy Life is Strange: True Colors prezentują kolejną ważną postać fabularną

W marcu otrzymaliśmy zapowiedź Life is Straneg: True Colors. Deweloperzy ujawnili wówczas także datę premiery gry oraz zaprezentowali pierwszy zwiastun. W zeszłym miesiącu mieliśmy okazję poznać nieco bliżej główną bohaterkę – Alex Chen. Natomiast najnowszy materiał promocyjny skupia się w całości na bracie protagonistki, który ma na imię Gabe i mieszka w miasteczku Haven Springs, do którego przyjeżdża Alex.

Rodzeństwo nie miało łatwego dzieciństwa i zostało rozdzielone na 8 lat przed wydarzeniami przedstawionymi w grze. Alex trafiła do pieczy zastępczej, a Gabe wylądował w zakładzie poprawczym. Deweloperzy określają brata bohaterki jako beztroskiego mężczyznę, który mimo trudnej przeszłości i wielu przykrych incydentów zdołał na nowo odnaleźć szczęście w Haven Springs.

Bohaterowie spotykają się ponownie we wspomnianym miasteczku, a Gabe ma nadzieję, że Alex, podobnie jak on sam, również odnajdzie się w nowym miejscu. Niestety rodzeństwo nie będzie miało okazji nacieszyć się sobą zbyt długo. Brat protagonistki ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, a Alex musi wykorzystać swoją moc odczytywania i absorbowania ludzkich emocji, by odkryć przyczynę śmierci Gabe’a.

Na koniec przypomnijmy, że Life is Strange: True Colors zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Pełna wersja gry, bez podziału na epizody, zadebiutuje na wymienionych platformach 10 września tego roku. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Deck Nine – twórcy Life is Strange: Before the Storm.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!