Nowy zwiastun Life is Strange: True Colors przybliża przeszłość protagonistki

Mikołaj Ciesielski
2021/04/23 08:30

Deweloperzy dzielą się nowymi informacjami na temat głównej bohaterki.

Nowy zwiastun Life is Strange: True Colors przybliża przeszłość protagonistki

W zeszłym miesiącu doczekaliśmy się zapowiedzi Life is Strange: True Colors. Wówczas otrzymaliśmy także pierwszy zwiastun, datę premiery oraz kilka szczegółów na temat nadchodzącej odsłony serii. Tymczasem twórcy postanowili opublikować nowy materiał wideo, w którym zdradzają nam kilka dodatkowych informacji dotyczących głównej bohaterki nowego Life is Strange, którą będzie Alex Chen.

Na zwiastunie widzimy, jak Alex rozmawia ze swoją terapeutką – doktor Lynn. Z dialogu dowiadujemy się, że przed przybyciem do Haven Springs, gdzie toczyć będzie się akcja Life is Strange: True Colors, Alex przez 8 lat przebywała w pieczy zastępczej i nie widziała przez ten czas swojego brata Gabe’a, który mieszka we wspomnianej miejscowości. Okazuje się także, że Gabe nie ma pojęcia o „przypadłości” protagonistki, a ona sama nie chce, by ktokolwiek dowiedział się o jej mocy.

Przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami Alex będzie w stanie odczytywać, absorbować, a także manipulować silnymi emocjami innych osób. Kiedy brat bohaterki ginie w rzekomym wypadku, protagonistka będzie zmuszona użyć swojej niestabilnej mocy, aby odkryć prawdę i ujawnić mroczne sekrety małego miasteczka.

Na koniec przypomnijmy, że Life is Strange: True Colors zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Pełna wersja gry, bez podziału na epizody, zadebiutuje na wymienionych platformach 10 września tego roku. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Deck Nine – twórcy Life is Strange: Before the Storm.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!