Twórcy Gothic Remake pokazali nowy wygląd goblinów Zobaczcie świetną grafikę

Radosław Krajewski
2022/11/20 09:00

Tym razem studio Alkimia Interactive zaprezentowało odświeżony wygląd goblinów.

Na początku listopada Alkimia Interactive podzieliło się nową grafiką koncepcyjną z remake’u pierwszego Gothica, na której zaprezentowali krwiopijców. Po krótkiej przerwie bez nowych wieści o postępach prac nad grą, deweloperzy przypomnieli o swojej nadchodzącej produkcji kolejną grafiką, tym razem prezentującą gobliny. Małe, zielone i złośliwe stwory zyskały nieco więcej głębi niż swoje pierwowzory z oryginalnej wersji Gothica. Gobliny prezentują się naprawdę dobrze i miejmy nadzieję, że twórcom uda się zachować podobny klimat obozowisk niebezpiecznych stworów.

Twórcy Gothic Remake pokazali nowy wygląd goblinów Zobaczcie świetną grafikę

Gothic 1 Remake – twórcy podzielili się grafiką z nowym wyglądem goblinów

Te przebiegłe, małe stworzenia mogą denerwować nawet zatwardziałych poszukiwaczy przygód. Dla niedoświadczonych wojowników zwiastują nawet zagładę! Mogą cię szybko otoczyć i zaatakować wszystkie na raz, uzbrojone w maczugi, stare zardzewiałe miecze lub cokolwiek innego, co wpadnie im w ręce!

Gobliny są przebiegłe, a przede wszystkim mają lepkie ręce. Pamiętasz naszego starego przyjaciela Talasa z obozu na bagnie, który zgubił Almanach przez gang goblińskich rabusiów? Czas ponownie połączyć z nim siły i go odzyskać! – czytamy w opisie pod grafiką.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Gothic Remake zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tytuł nie ma wyznaczonej daty premiery.

Gothic 1 Remake – twórcy podzielili się grafiką z nowym wyglądem goblinów, Twórcy Gothic Remake pokazali nowy wygląd goblinów Zobaczcie świetną grafikę
Komentarze
5
Sanders-sama
Gramowicz
21/11/2022 01:47

Wolałbym w końcu zobaczyć Beziego. Mam nadzieję że bardziej podobny będzie niż ten w demie. Thorus jakoś im podobny wyszedł.

Yarod
Gramowicz
20/11/2022 21:22

Tak naprawdę to wystarczyło by żeby poprawili zrobili remake grafiki, poprawili walkę i może interfejs a całosć obroniła by się sama. Ale coś czuję że pójdą na "ambicje" i dostaniemy kaszankę.

Yosar
Gramowicz
20/11/2022 12:56
xzwart napisał:

No i co z tego? Nikt poza pirania bytes nie potrafi zrobić gry gothicowej. Więcej w Elex gothica niż w tym czymś.

Nie wiem jak tam w drugiej części, ale w pierwszej i owszem sporo było tego. Jedyny problem że zdecydowali się przenieść do Elexa najgorsze cechy Gothica, a nie te najlepsze.

Więc może lepiej jakby ten remake nie przypominał Elexa ani trochę.

Headbangerr
Gramowicz
20/11/2022 11:54

Gobliny z Gothic Remake były już prezentowane 10 miesięcy temu. I to na materiale wideo.

xzwart
Gramowicz
20/11/2022 10:08

No i co z tego? Nikt poza pirania bytes nie potrafi zrobić gry gothicowej. Więcej w Elex gothica niż w tym czymś.