Prace nad Gothic Remake postępują. Twórcy zaprezentowali nowy wygląd krwiopijców

Radosław Krajewski
2022/11/05 20:00

Studio ujawniło nowe szczegóły prac nad remakiem pierwszego Gothica.

Studio Alkimia Interactive opublikowało nowy wpis na Steam, aby zapewnić graczy, że prace nad grą „idą pełną parą”. Od czasu zwiastuna Gothica Remake z sierpnia nie otrzymaliśmy żadnych nowych materiałów. W połowie września niemiecki kompozytor, Kai Rosenkranz, ujawnił kilka nowych interesujących szczegółów dotyczących nadchodzącej produkcji. Teraz deweloperzy postanowili przypomnieć o swojej grze i zaprezentowali nowy wygląd krwiopijców.

Prace nad Gothic Remake postępują. Twórcy zaprezentowali nowy wygląd krwiopijców

Deweloperzy prezentują krwiopijców z Gothic Remake

Popularne potwory z serii doczekały się odświeżenia. W każdej części Gothica krwiopijcy miały inny kolor, a w przypadku remake’u otrzymamy wygląd zbliżony do tego z oryginalnego Gothica. Jest to jednak tylko grafika koncepcyjna i jeszcze trochę będziemy musieli poczekać, żeby zobaczyć, jak krwiopijcy prezentują się w samej grze.

Aby ich uniknąć, nie zbliżaj się do miejsc, w których gleba i powietrze są wilgotne! Zbierają się tam muchy, zwabione przez wszelkiego rodzaju istoty. Używają swoich żądeł, aby zabijać swoje ofiary i delektować się ich krwią.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Gothic Remake zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tytuł nie ma wyznaczonej daty premiery.

Deweloperzy prezentują krwiopijców z Gothic Remake, Prace nad Gothic Remake postępują. Twórcy zaprezentowali nowy wygląd krwiopijców
Komentarze
3
MisioKGB
Gramowicz
06/11/2022 09:14

Paskudny ale klimatyczny 😁

Headbangerr
Gramowicz
05/11/2022 20:43

Wygląda, jak latający Brumak z Gears of War.

Sanders-sama
Gramowicz
05/11/2022 20:39

O kurde, po co mu ta morda?