Gears 6 zachwyci grafiką? The Coalition pokazuje potencjał Unreal Engine 5

Mikołaj Ciesielski
2021/07/27 11:45
0
0

Deweloperzy przygotowali dema technologiczne prezentujące lokację oraz model postaci.

Gears 6 zachwyci grafiką? The Coalition pokazuje potencjał Unreal Engine 5

Jakiś czas temu The Coalition poinformowało, że nadchodzące projekty studia, w tym Gears 6, będą rozwijane przy pomocy Unreal Engine 5. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami deweloperzy przygotowali dwa dema technologiczne, które prezentują potencjał wspomnianego silnika graficznego. Pierwszy z nich skupia się na lokacji, natomiast drugi pokazuje szczegółowy model postaci.

Przygotowane dema technologiczne przedstawiają możliwości Unreal Engine 5 na konsoli Xbox Series X. W przypadku lokacji na uwagę zasługują przede wszystkim efekty cząsteczkowe oraz oświetlenie. Natomiast model bohater zachwyca różnymi detalami oraz realistycznie wyglądającymi włosami i zarostem. Rzućcie okiem i oceńcie sami.

Deweloperzy z The Coalition podkreślają, że opublikowane dema technologiczne nie prezentują żadnej produkcji, nad którą pracuje obecnie studio. Materiały mają za zadanie wyłącznie pokazać, co twórcy są w stanie osiągnąć przy pomocy silnika Unreal Engine 5.

Na koniec przypomnijmy, że ostatnią produkcją studia The Coalition jest Gears Tactics (przy współpracy ze Splash Damage). Taktyczny spin-off serii Gears of War zadebiutował na rynku w ubiegłym roku. Produkcja dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat tego tytułu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Przemyślany skok w bok – recenzujemy Gears Tactics.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!