Twórcy Final Fantasy XVI o postępach w produkcji. Tytuł ominie targi w Tokyo?

LM
2021/07/11 14:04
0
0

Wygląda na to, że Final Fantasy XVI nie pojawi się na Tokyo Game Show, ale zdaje się, że na jej debiut nie przyjdzie nam już długo czekać.

Twórcy Final Fantasy XVI o postępach w produkcji. Tytuł ominie targi w Tokyo?

Wygląda na to, że odpowiedzialny za projekt i wyprodukowanie gry Final Fantasy XVI zespół w ostatnim czasie uraczył fanów serii jRPG-ów zarówno dobrymi, jak i złymi wieściami. Podczas specjalnego panelu na Final Fantasy XIV: The 7th 14-Hour Broadcast producent gry, Naoki Yoshida, oznajmił, że ekipa niemal ukończyła już prace nad scenariuszem, a na podobnym etapie jest też zespół odpowiedzialny za nagrywanie wypowiedzi głosowych, również tych anglojęzycznych. Niestety poza tymi wzmiankami nie pokusił się o dodatkowe konkrety, a zamiast tego ogłosił, że powie więcej dopiero wtedy, gdy wizja nadchodzących nowinek ostatecznie przekona fanów do zakupu gry.

Te ostatnie mogły pojawić się już podczas odbywających się na przełomie września i października targów Tokyo Game Show, ale producenci Final Fantasy XVI powątpiewają, iż uda im się na czas przygotować solidną prezentację. Tym samym musimy mieć na uwadze fakt, że kolejna pełnoprawna odsłona cyklu jRPG-ów niw pojawi się na TGS 2021.

GramTV przedstawia:

Final Fantasy XVI zmierza na PlayStation 5 i PC, z czasową ekskluzywnością. Oficjalnej daty premiery jeszcze nie znamy, ale – jak sugerują wypowiedzi deweloperów – prace są na późnym etapie, więc możemy liczyć na debiut w pierwszej połowie 2022 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!