Twórcy Fable celują z premierą w 2025 rok? Znany insider ma nowe wieści

Patrycja Pietrowska
2024/02/19 09:45
0
0

Zgodnie z podanymi przez insidera informacjami, Fable ma zadebiutować w przyszłym roku.

Podczas zeszłorocznego Xbox Games Showcase mogliśmy zobaczyć bardzo klimatyczny zwiastun Fable. Od tego wydarzenia minęło już trochę czasu, jednak teraz pojawiły się kolejne wieści w sprawie gry. Choć tytuł nie doczekał się jeszcze oficjalnej daty premiery, jeden z insiderów podzielił się na forum ciekawymi informacjami.

Twórcy Fable celują z premierą w 2025 rok? Znany insider ma nowe wieści

Fable ma zadebiutować w 2025 roku? Insider dzieli się informacjami

Na forum ResetEra pojawiły się ostatnio nowe wpisy NatetheHate, czyli jednego ze znanych insiderów w branży. Jak stwierdza informator, jeśli chodzi o datę premiery Fable, twórcy mają celować w 2025 rok. Insider dodaje jednak, że są to wieści zasłyszane w ubiegłym roku, w związku z czym sytuacja mogła ulec zmianie.
Jeżeli jednak doniesienia informatora okażą się być prawdziwe, Playground może wypuścić Fable już za kilkanaście miesięcy. Warto jednak pamiętać, że podane dane nie są oficjalne, a ponadto może dojść do opóźnień, które ostatecznie przesuną termin premiery na przykład na 2026 rok. Tak czy inaczej, zainteresowanym pozostaje oczekiwać na kolejne komunikaty w tej sprawie.
Na zakończenie przypominamy, że tytuł powstaje z myślą o PC oraz konsolach Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!