Twórcy Euro Truck Simulator 2 zawieszają plany DLC Heart of Russia

LM
2022/03/15 13:26

Nowe DLC do symulatora kierowcy ciężarówki odłożone na czas nieokreślony. Być może doczeka się też nowej nazwy.

Twórcy Euro Truck Simulator 2 zawieszają plany DLC Heart of Russia

Kiepskie wieści dla wszystkich, którzy nastawiali się na zwiedzanie Rosji w najnowszym DLC do Euro Truck Simulator 2. SCS Software poinformowało na swoim blogu, że na czas nieokreślony zawiesza plan wydania dodatku. Powody są oczywiste, a twórcy wspominają, że najprawdopodobniej będą zmuszeni też do zmiany nazwy Heart of Russia, która może być obraźliwa dla niektórych fanów. Kiedy? Tego nie wiadomo i wszystko wskazuje na to, że pakiet nowych map poleży w szufladzie przez długi czas, nawet jeśli sytuacja na Ukrainie będzie już stabilna.

GramTV przedstawia:

Twórcy niejako postanowili w ten sposób wytłumaczyć zainteresowanym, że chociaż mają już gotowe DLC, to te pomimo roku od zapowiedzi nie ma szans na rychłą premierę. Oczywiście Obwód Kaliningradzki pozostaje w grze, ale nie da się ukryć, że ekipa bardzo kiepsko trafiła z doborem regionu. Pozostaje mieć nadzieję, że hibernacja owoców ponad rocznej pracy nie odbije się aż tak znacząco na kondycji finansowej studia.

Komentarze
2
wolff01
Gramowicz
15/03/2022 15:12

PS: a o kondycje firmy raczej bym się nie martwił. Tytuł jest mega popularny, a mają przecież jeszcze ATS gdzie niedługo wyjdzie bardzo duży dodatek (albo nawet dwa).

wolff01
Gramowicz
15/03/2022 15:08

Heh, no to była kwestia czasu... SCS od początku dosyć aktywnie pisali o tej sytacji, był pakiet flag Ukraińskich więc ta decyzja też nie powinna nikogo dziwić.

Głupia sytuacja bo dodatek pewnie na ukończeniu, a teraz nie wiadomo kiedy "można" go będzie wydać i czy wogóle. Ale wiadomo, są ważniejsze sprawy niż kwestie DLC.

Mam chociaż nadzieję że przyśpieszą zamiast tego z reskinami istniejących pakietów DLC, Polska dalej wygląda bardzo źle :D