Twórcy Elden Ring przepraszają za „niedogodności”. Kolejne poprawki w drodze

Mikołaj Ciesielski
2022/02/25 18:30
0
0

Bandai Namco postanowiło zabrać głos w sprawie problemów technicznych najnowszej produkcji studia From Software.

Twórcy Elden Ring przepraszają za „niedogodności”. Kolejne poprawki w drodze

Elden Ring zadebiutowało dziś na PC i konsolach. Niestety produkcja studia From Software boryka się ze sporymi problemami technicznymi, o czym informują m.in. użytkownicy platformy Steam. Głos w sprawie postanowili zabrać sami twórcy, którzy za pośrednictwem oficjalnej strony firmy Bandai Namco Entertainment, wydawcy tytułu, przeprosili graczy za „wszelkie niedogodności” i poinformowała, że twórcy pracują nad wyeliminowaniem zgłaszanych przez graczy błędów.

Deweloperzy zamierzają przede wszystkim zająć się problemami z optymalizacją i spadkami płynności w wersji na PC. W najbliższym czasie naprawiony ma być również błąd, w wyniku którego program Easy Anti-Cheat uniemożliwia uruchomienie produkcji na Steam. Twórcy obiecują także, że zajmą się problemem ze zbyt czułą myszą.

Nie zapomniano także o błędach zgłaszanych przez użytkowników PlayStation 5. From Software zapowiada, że problem, przez który Elden Ring w wersji na najnowszą konsolę Sony nie zapisuje się prawidłowo, zostanie naprawiony. Na więcej szczegółów i konkretną datę premiery zapowiadanych poprawek musimy jednak jeszcze poczekać.

Na koniec przypomnijmy, że Elden Ring od dziś dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia From Software, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Elden Ring - recenzja. Opus magnum From Software.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!